Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Репетитор для дітейУніверситетські курсиРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаСпівбесіда на карту полякаРівень А1-А2Рівень B1-B2Рівень C1-C2Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольстві

Про себе:

Викладання польської мови для мене перш за все це хобі. На мій власний подив, вивчення цього предмету свого часу далось мені без зайвих зусиль. А тепер я намагаюся показати іншим, що нічого складного в польській мові нема, особливо, якщо володієш рідною українською мовою.

В 2019 році я успішно пройшла стажування в Літній академії польської мови і культури, організованій асоціацією "Wspólnota Polska" при Вроцлавському університеті.

Маю власну програму і індивідуальний підхід до кожного учня. Приблизно за два місяці навчання зі мною мої учні починають розмовляти польською на прості теми, а за три місяці мені навіть вдавалося "з нуля" підготувати цілу групу до успішної бесіди на Карту Поляка.
Проте слід пам'ятати, що тривалість курсу залежить в першу чергу від самого учня. У вивченні мов жоден критерій (вік, стать, освіта тощо) не має значення, достатньо тільки дуже хотіти вчитися, все інше – це моє завдання! Якщо тобі цікаво, як відбуваються мої заняття, то zapraszam serdecznie do nauki języka polskiego! ;)

Окрім того я:
• Учасник міжнародного проекту «Волинь – Поділля 1943. Відома і невідома історія. Українська і польська молодь у діалозі примирення. Слідами спільної історії»; співавтор однойменного документального фільму. Львів, Луцьк, Володимир-Волинський, Вінниця, Хмельницький, Кельце 2013
http://www.siew.org.pl/m/pl/a,11496,Wolyn_Podole_1943_reportaz_o_trudnej_historii_i_dialogu.html
https://www.youtube.com/watch?v=pqnexKVCwLk
• Учасник міжнародного проекту «Форум NGO. Молоді лідери в дії», Кельце 2014
• Учасник організації польсько-української конференції «Підприємництво – Інновації – Регіональний розвиток», Київ 2017
• Учасник міжнародного проекту «Дні польського сільського господарства та виставка EURO AGRO 2017 у Львові
• Учасник організації польсько-української конференції «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва», Київ 2018
• Учасник освітнього проекту «Нові кваліфікації – нові можливості 2018. Підтримка кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету», організованого спільно з міжнародною організацією Stowarzyszenie Integracja Europa – Wschód (Польща, м. Кельце).
• Учасник освітнього проекту «Літня академія польської мови і культури» 2019 (Польща, м. Вроцлав)

Відгуки клієнтів

Польська мова, Розмовна мова

Викладач вимогливий. Лекції проходять активно. Займаюсь небагато часу, але вже таке відчуття, ще трохи і буду розмовляти польською мовою. Викладач для тих, хто хоче ефективно попрацювати над вивченням польської мови. Особисто я регулярно отримую оцінку своєї роботи від викладача: Bardzo Dobre !!

Польська мова, Репетитор для початківців

Репетитор дуже сподобалась. Дякую компанії за допомогу. Рекомендую.

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

Репетитор хороший. Заняття допомогли зі вступом до ВУЗу.

Польська мова, Ділова та бізнес мова

Дуже рекомендую репетитора.

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

Дуже задоволена. Займаюсь із задоволенням.

Польська мова, Репетитор для початківців

Репетитором дуже задоволені. Інна відразу ж знайшла спільну мову з дітьми, ніяких проблем у спілкуванні з нею жодного разу не виникло. Пунктуальна, обов'язкова, приємна в спілкуванні, вимоглива до уроків. Матеріал подає дохідливо, зрозуміло, прогрес навчання теж помітний був з перших занять. Ніяких негативних моментів в роботі з Інною не було і немає. Репетитора дуже рекомендуємо.

Польська мова, Репетитор для початківців

Моя донька говорить, що Інна Вікторівна - шикарний репетитор! Вона із захопленням вчила з нею польську. Зараз у нас брак часу, але хотіли б поновити уроки пізніше.

Польська мова, Репетитор для початківців

Дуже хороший викладач, знає мову на вищому рівні, доступно пояснює. Впевнена, що знайде підхід до кожного!!!

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

Усім раджу саме цього репетитора. Я дуже задоволена нею, уроки проходять у доступному розумінні та дуже цікаво. Матеріал не тільки стандартно із підручника а й додаткові цікаві матеріали. Для кожного індивідуальний підхід.

Польська мова, Співбесіда на карту поляка

Дуже задоволена викладачем! Матеріал викладається доступно. Подобається організація уроку та загальна робота. Викладач знає своє діло, тож швидко знаходить підхід до учня.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Як правильно сформулювати речення, щоб висловити власну думку? Ось 20 помічних виразів, завдяки котрим можна трохи прикрасити своє мовлення.

На відміну від української мови іменники і прикметники чоловічого роду множини у польській мові можуть мати різні закінчення в залежності від того, чи це назви істот чи неістот. На перший погляд це складно, проте якщо простежити відмінності, усе логічно і зрозуміло.

Стиль є характерною рисою будь-якого явища. Питання стилю не стосується лише способу декорування або оформлення інтер'єрів. Воно також включає мову. Тут варто згадати основні стилі висловлювання.

Відеопрезентація викладача

Коротка інформація про репетитора

Інна Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Співбесіда на карту поляка
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.