Досвід:

більше 2 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) (2023)

Рік закінчення:

2023

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиРепетитор для початківцівРівень А1-А2Рівень B1-B2

Про себе:

Історія України, Польська мова
На першому заняття проводжу тестування, у ході якого визначаю рівень учня, задля створення персонального плану вивчення.
Закриття "пробілів" з старих тем йде паралельно до вивчення нових - у такий спосіб учень йде в ногу з програмою і водночас готується до тестування.
На заняттях активно використовую різноматні схеми, таблиці та ілюстрації, аби залучати не лише вербальну, але й візуальну пам'ять у процес пізнання нового.

Історія України - деталі про досвід викладання:

Багаторазовий учасник олімпіад з історії на різних рівнях, а нині студент кращого ВНЗ в Україні - Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вітаю! Моє ім'я Вячеслав і я з радістю допоможу Вам покращити розуміння предмета, підготуватись до ЗНО та у цілому налагодити стосунки з її царівною - наукою історією.

Польська мова - деталі про досвід викладання:

У ході вивчення акцент робиться на мовній практиці, аби з першого заняття налаштовуватись на сприйняття мови. Обговорюємо комунікативні ситуації, які є найбільш потрібними у побуті та житті. На заняттях переглядаємо відео, слухаємо пісні й читаємо літературу мовою оригіналу, аби комплексно поринути у мову. Результат помітний вже за декілька занять.

Відгуки клієнтів

Польська мова, Репетитор для початківців

В'ячеслав відмінний викладач! Викладає польську мову двом моїм синам (13 і 14 років) , вже займається 4 місяці, є певні результати. Все дохідливо і зрозуміло. Оцінка: відмінно!

Історія України, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволена викладачем. Дохідливо подає матеріал, наводить яскраві ілюстрації, використовує різні методики, що полегшує запам’ятовування дат, подій, історичних персоналій. Викладач компетентний, пунктуальний. Дякую вашому сайту. Роботу викладача оцінюю безумовно на відмінно!

Українська мова, Історія України, Підготовка до ДПА (9 клас)

З викладачем працюємо вже два місяці. Дуже компетентний, ввічливий, пунктуальний. Комунікабельний, швидко знайшов спільну мову з сином, учнем 9 - го класу. Дякуємо Вам Вячеславе за Вашу працю. Рекомендуємо з чистим сумлінням.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Вячеслав Т. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Польська мова
 2. Історія України
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Репетитор для початківців
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 150 грн/год.