Репетитор - Дар

Дар'я Г.

«Дипломований перекладач новогрецької мови, лінгвіст. Навчу грамотно розмовляти грецькою з нуля, підготую до подорожі, виїзду на ПМЖ до Греції та Кіпру»

Дар'я Г.

350 грн/год

Предмети

Грецька мова

Давньогрецька мова

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Вступ за кордон

Деталі про досвід викладання:

Грецька з нуля, грецька для бізнесу, грецька граматика, грецька індивідуально, курси грецької, грецька для дітей, грецька для студентів, розмовна грецька мова, грецька культура. Екскурсії для греків та кіпріотів по Києву, переклад

Рівні викладання:

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Місця занять

В учня:

Київ:

Солом'янський

Солом'янка, Залізничний масив

Шевченківський

Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого

Голосіївський

Олімпійський
У викладача:

м. Вокзальна — Солом'янська площа, Київ

Онлайн:

так

Про себе

Ефективні уроки новогрецької (грецької) мови для дорослих, студентів і школярів із досвідченим репетитором. Skype, м. Вокзальна, Солом'янська площа. Можна комбінувати реальні і онлайн уроки. Зручний графік занять. Базовий і спеціальні курси, консультації для колег — викладачів-початківців. Поглиблене вивчення з нуля і до Г1 (C1) індивідуально / в міні-групі. Підготовка до: подорожі, виїзду на ПМЖ, навчання і роботи в Греції і на Кіпрі (вступ до школи, ВНЗ, екзамени), паломництва на Афон. Грецькі пісні, менталітет, література, міфи та легенди Давньої Греції. Навчальна програма ретельно готується для кожного учня. Надаються всі навчальні матеріали. Ретельне відпрацювання помилок та закріплення матеріалу. Тривалість заняття 80-120 хвилин для дорослих і 60 хвилин для діток. Рекомендую відвідувати по 2-3 заняття на тиждень. Знижка 10% при покупці абонементу на місяць. Я дипломований перекладач, лінгвіст, магістр КНУ імені Тараса Шевченка (елліністика, новогрецька та англійська мова і література), бакалавр КНЛУ. Проходила перекладацькі практики в посольстві Греції та асистентську практику на кафедрі елліністики, під час якої пройшла викладацькі дисципліни і отримала викладацькі навички, що дозволяють мені викладати грецьку мову та культуру. Проходила підвищення кваліфікації у викладачів Афінського та Салонікського університету. Проживала на Кіпрі (володію також кіпрським діалектом) та щоденно вдосконалюю знання мови. Досвід роботи репетитором, вчителем, перекладачем і гідом — 8+ років. Досвід роботи Менеджером з розвитку бізнесу в Греції та на Кіпрі в міжнародній IT компанії — 1 рік. Здійснюю усний і письмовий переклад, завірення довіреностей у Консульстві, переклад у суді, у нотаріуса, на бізнес-перемовинах, на виставках, весіллях. Проводжу екскурсії по Києву для греків та греків-кіпріотів. Буду рада вас бачити на своїх заняттях, де ви нарешті правильно заговорите грецькою!

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2018

Вік:

26-35

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

4 відгуків про Дар'я Г.

5/5

5

4

4

0

3

0

2

0

1

0

Катерина
07.09.2020

Грецька мова, Репетитор для дітей, Вступ за кордон

Я дуже задоволена, що зустріла такого класного, професійного викладача як Дарина! Вважаю, що мені пощастило :) Терплячість, підхід, професіоналізм, особисті якості - на вищому рівні! Впевнена, що підхід і досвід Дар'ї допомагають навчити мови навіть самого супер-зайнятого або ледачого учня :) Дякую за те, що ваш сайт посприяв нашій зустрічі з Дашею!

Марія
15.07.2020

Грецька мова, Розмовна мова

Гарний викладач, дуже задоволена уроками. Всім рекомендую!

Олена
10.01.2020

Грецька мова, Розмовна мова

Чудовий викладач. В міру вимоглива. Відчувається індивідуальний підхід практично до кожного уроку, а також розуміння моїх можливостей і потреб. Матеріал пояснює завжди зрозуміло, результати дуже вразили. Рекомендую!!

Ольга
16.10.2019

Грецька мова, Розмовна мова

Дуже задоволена! Зрозуміло подає матеріал, адже мова для мене зовсім нова. Cправжній професіонал своєї справи.