Репетитор - Павло Т. id:56526

Павло Т.

100 грн/год

Павло Т.

«Студент Вінницького Національного Медичного Університету»

Предмети

Біологія

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до олімпіад

Деталі про досвід викладання:

Склав ЗНО з біології на 196 балів, маю найвищі бали з курсу біології в університеті.

Місця занять

В учня:

Вінниця: Замостя, Барське Шоссе, Урожай, Військове містечко

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Допоможу учневі з вивченням шкільного курсу біології, пояснюю легко та доступно, підготую до університетського рівня знань. Маю чудову базу та досвід викладання біології. Гарантую результат через місяць занять. Відмінно навчаюсь в університеті та можу знайти індивідуальний підхід до учня.

Освіта:

Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова (ВНМУ), студент

Вік:

18-25

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

9 відгуків про Павло Т.

5/5

5+

9

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Юлія

5+

19.02.2021

Біологія, 7-9-й класи

5+

Дуже хороший викладач, донька займається із задоволенням. Дуже цікаво надає інформацію. Задоволена результатом. Будемо продовжувати заняття.

Анета

5+

11.02.2021

Біологія, Підготовка до ЗНО

5+

Я дуже задоволена своїм репетитором, прогрес було видно з першого заняття. Павло Володимирович викладає матеріал цікаво, якісно та в доступній формі, має свою методику викладання, приємний в спілкуванні. Хто хоче здати ЗНО на високий бал, звертайтесь саме до цього репетитора)

Ольга Емельянцева

5+

02.02.2021

Біологія, 7-9-й класи

5+

Дуже приємний і добрий викладач. Біологія в школі викликала неприйняття, але Павло пояснює всі складні моменти - і ставлення змінилося. Викладач зрозуміло розповідає і наводить цікаві приклади. Це велика рідкість. Завжди намагається запропонувати зручний час. P.S. Надійний і порядний репетитор. Продовжуємо займатися✨

Світлана

5+

23.10.2020

Біологія, Історія України, 7-9-й класи

5+

Хочу висловити величезну подяку Павлу за дуже цікаві уроки. Прекрасний викладач, дуже зрозуміло пояснює, все чітко, структуровано, кожна хвилина заняття використовується у справі. Велика кількість матеріалів по кожній темі.

Наталія

5+

23.10.2020

Біологія, 5-6-й класи

5+

Цілком задоволені своїм вибором. Дитина дуже чекає на прихід вчителя і займається біологією із задоволенням. Має підхід до дітей, уміє доступно і зрозуміло пояснити, знає, як надати потрібну інформацію, не перевантаживши учня. Плануємо продовжувати заняття за планом. Оцінка викладачеві - відмінно. Радимо!

Таша

5+

13.08.2020

Біологія, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволена викладачем! За місяць роботи ми опрацювали величезну частину шкільної програми. Все пояснює доступно і завжди цікаво, особливо подобається стиль подачі інформації та система перевірки знань. З радістю продовжую роботу з викладачем і раджу обрати саме його!

Єва

5+

29.06.2020

Біологія, 10-11-й класи

5+

Шукала репетитора для дочки, і не прогадала із вибором. Заняття із репетитором проходять місяць, сподіваюсь, що будем на зв'язку і надалі. Репетитор із великої букви, знає свою справу. До дочки знайшов підхід. Дуже розумний, вихований, пояснює доступно. Біологія стала улюбленим предметом. Спасибі, Павло Володимирович, за ваші старання. Бажаю Вам успіху у ваших справах.

Валя

5+

13.07.2020

Історія України, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Задоволена репетитором, приємно, що прислуховується і і постійно турбується про якість проведеного уроку. Чітко і структуровано пояснює матеріал, який цікаво слухати.

Елла

5+

21.04.2020

Біологія, Підготовка до ЗНО

5+

Займаюсь більше місяця і можу сказати одне - все чудово. Вчитель готовий слухати мої забаганки та підлаштовується на «тактику» учня. Головне в наших уроках - конкретність та повторюваність матеріалу Павло має гарне почуття гумор , що не дасть засмутитись перед ЗНО. Також ви в будь-яку хвилину можете розраховувати на його допомогу, це може бути домашнє завдання (шкільна програма), незрозумілий матеріал - він завжди напоготові.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки