Юлія В.
Репетитор з англійської мови. Допоможу покращити ваші знання
Репетитор з англійської мови. Допоможу покращити ваші знання
Проводжу заняття з англійської мови для діток 1-11 класів. А також викладаю англійську мову дорослим. Є досвід роботи репетитором більше 3-ох років, також є досвід проведення групових занять. До кожного учня знаходжу індивідуальний підхід, знаю як зацікавити вивчати англійську мову. В роботі використовую найефективніші методики та матеріали, які допоможуть швидко та якісно покращити рівень вашої англійської. На заняття практикуємо reading, speaking and grammar.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5+