Репетитор - Оксана Р. id: 68011

Оксана Р.

1500 грн/год
1500 грн/год

Досвід > 10 років. Англ/Ісп мови. Допомагаю позбавитися внутрішніх блоків. Навчіться насолоджуватися процесом відкриття своїх прихованих потенціалів!

Оксана Р. 5.0(відгуків: 42)

Досвід > 10 років. Англ/Ісп мови. Допомагаю позбавитися внутрішніх блоків. Навчіться насолоджуватися процесом відкриття своїх прихованих потенціалів!

Предмети

Психолог (практик-терапевт)

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Авторська американська методика, індивідуальний підхід, праця з глибинними шарами підсвідомості, відпрацювання дитячих та родових психологічних травм.

Професіоналізм, конфіденційність, дієвість та швидкий результат. Консультую онлайн.
Спеціаліст з практичної (прикладної) психології. Коуч.

Я - випускник американської школи гіпнозу та НЛП.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Public Speaking in English, storytelling, presentation, speech delivering and evaluation.

Працюю з політиками, людьми публічними, депутатами, керівниками для досягнення поставлених ними цілей.

Впевненість, артистизм, риторика, розвиток мовлення, тренування пам'яті, навички лідерства та проведення переговорів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

I teach with love.

Public Speaking in English, storytelling, speech delivering, and evaluation.

I am a member of Toastmasters International Club for over 3 years now, with a great deal of experience in public speaking, coaching, seminars, and masterclasses performance.

Психолог-практик (терапевт), гіпнотерапевт. Вірю, що людина - найвище чудо творіння. Отримала диплом тренера з практичної психологіі в м.Сідней, Австралія. Практикую викладання мов з методиками НЛП.
Займаюся виключно з людьми, які налаштовані на результат, та готових до постановки і досягнення цілей. Роботу за вас не роблю. Мотивую і допомагаю розкрити потенціал.

Обожнюю подорожувати і вивчати нові мови. У моєму арсеналі є також іврит.

Оксана

Освіта:
Інститут міжнародних відносин КНУ Т. Шевченка, магістр, 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

42 відгуків про Оксана Р.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

5

5+

37

Марія

5+

26.02.2024

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Оксана - неперевершена вчителька, яка знайшла підхід викладання ораторського мистецтва, саме для мене. Вправи, які я роблю, вже допомагають мені у повсякденному житті. Я рада, що вибрала, саме Оксану.... більше»
Ирина

5+

26.02.2024

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я не можу не відзначити Оксану, як викладача з винятковими вміннями та професійним підходом до навчання. Вона не лише допомагає засвоювати основи ефективного мовлення, але й стимулює розвиток креативності та впевненості у власних можливостях. Її вміння знайти індивідуальний підхід дійсно вражає. Для мене було особливо важливо, що Оксана має психологічну освіту, оскільки це дозволяє їй краще розуміти мої потреби та можливості як учня, а також надавати підтримку в розвитку ораторського мистецтва з урахуванням психологічних аспектів. Я вдячна за можливість працювати з таким талановитим викладачем і рекомендую її послуги всім, хто прагне вдосконалити свою риторику та комунікативні навички.... більше»
Диана

5+

23.01.2024

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Oksana is a joy to work with! Our first session was both in Ukrainian and English languages which is extremely helpful as I can express myself fully. Her English accent is wonderful! We did a couple of practical exercises which were extremely helpful. Oksana is a professional who knows how to do her job. Even though we had only one session so far, I’ve got no doubt about continuing to work with her! If you are looking for the ways to improve your life, reach out to Oksana!... більше»
Олексій

5+

05.01.2024

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Заняття з Оксаною стали моїм захоплюючим початком у світі ораторського мистецтва. Її унікальний підхід та ентузіазм перетворили кожен урок на справжнє джерело натхнення. Продовжуючи навчання, я відчуваю себе мотивованим та з нетерпінням чекаю на кожне нове заняття, аби вдосконалювати свої навички.... більше»
Дмитро

5+

21.08.2023

Ораторське мистецтво, Спеціалізовані курси

5+

Дуже потужний професіонал своєї справи. Я дуже задоволений навчанням)... більше»
Oleksandr

5+

17.08.2023

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Оксана володіє глибоким розумінням ораторських технік, що відображається в структурованих уроках та добре підготовлених навчальних матеріалах. Її методика поєднує теорію з практичними вправами, сприяючи всебічному розумінню ораторського мистецтва. Викладач створює підтримуюче середовище, дe підопічний відчуває себе важливим та отримує можливість розкрити свій потенціал. Крім того, творчий підхід Оксани до навчання допомагає утримувати учнів зацікавленими та залученими до процесу. Вона використовує реальні приклади та стимулює критичне мислення, що дозволяє застосовувати набуті навички у різних контекстах, від публічних виступів до дебатів та інших сфер. Загалом, Оксана втілює в собі досконалість в освіті. Її експертиза, присвяченість та пасія роблять її значущий активом особистого розвитку та важливою умовою успіху. Її здатність розвивати таланти та сприяти зростанню робить її незамінним ментором.... більше»
Лариса

5+

30.06.2023

Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

5+

Сертифікований репетитор, цікаві матеріали, результати помітні після перших занять!... більше»
Зоя

5+

23.06.2023

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Для мене велика честь познайомитись і займатися у такого викладача як Оксана. Це професіонал з великої літери. Видно відразу на скільки вона любить і живе своєю роботою. Вже з першого уроку я зрозуміла, що потрапила до потрібної людини! Оксана красива, розумна, з неймовірною енергією і сильним посилом, який вона передає на своїх заняттях! Вона краща!... більше»
Юлія

5+

13.06.2023

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Займаюсь з Оксаною риторикою. Поки було лише декілька занять, а я вже користуюсь тими "прийомчиками", яким навчила Оксана. Навіть спостерігаючи за Оксаною, під час уроку вже вчишся.Тому тільки позитивні відгуки. Кому потрібно не тільки навчитись риториці, а й наповнитись енергією та впевненістю, рекомендую, звертайтесь до Оксани.... більше»
Діана

5+

12.04.2023

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Я хотіла би щиро подякувати Оксані, бо вона справді, професіонал своєї справи. Я займалася 4 місяці ораторськими мистецтвом. В мене були домашні завдання, котрі я виконувала із задоволенням, індивідуальний підхід, і всі мої цілі були досягнуті. Велика подяка такому професіоналу! ... більше»
Аліна

5+

23.03.2023

Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Дуже рада, що знайшла Оксану! Можете бути певними, що з перших хвилин зайнять між вами не буде ніяких бар’єрів, вам буде легко і дуже цікаво. Кожен урок проходить як за секунду і ти вже чекаєш скоріш на нове. Також дуже подобається підхід. Я займаюсь ораторським мистецтвом і в нас тільки практика й практика. Постійно нові завдання, нові тексти, нові ігри, кожен раз підвищуємо «планку» і відточуємо майстерність. Дуже раджу Оксану, вроджений педагог!... більше»
Неля

5+

13.09.2022

Іспанська мова, Розмовна мова

5+

Мене звати Неля, я хочу подякувати Оксані за те, що вона тільки посилює мою любов до вивчення іспанської мови. Не є секретом те, що коли починаєш вивчати нову мову маєш в голові бар'єр типу: "як почати говорити". Так от - з Оксаною того бар'єру не буде! Мені довели на практиці, що може бути легко, швидко та в насолодження. Як бонус, ви отримаєте величезну кількість фішечок від неї, що покращить вивчення іспанської. І для мене важливо, як супербонус - це ставлення. Після уроків (важко, звичайно, назвати ці побачення уроками, АЛЕ) в мене виростають крила. Я стала, як іспанці - супер впевнена в собі. Раджу не вагатись, бо просто не залишиться часу у цієї супержінки. Дякую.... більше»
Марина

5+

02.09.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Займаємось з Оксаною вже рік. З перших секунд знайшла спільну мову з моєю 15-річною донькою, прекрасна вимова англійською мовою, що для нас особливо важливо, так як ми живемо за кордоном. Оксана легко подає матеріал, завдяки чому навчання перетворюється в насолоду. Раді, що маємо справу з відповідальною, пунктуальною та відкритою людиною.... більше»
Максим

5

13.07.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5

Дуже задоволений викладачем! Від занять - лише позитив. Заняття проходили на високому рівні та дали результат. Рекомендую!... більше»
Олеся

5+

16.01.2022

Психолог (практик-терапевт), Психолог-практик

5+

Рада, що знайшла Оксану. Кожна сесія сповнена натхненням, любов'ю та підтримкою. З нею комфортно та весело спілкуватися. Як справжній фахівець вона не дає готових порад, а допомагає знайти свої власні відповіді. Здивована, що людина може одночасно бути талановитою в кількох сферах: знає мови, вміє навчити гарно донести свої думки, і розуміється на тонкощах людської душі. Все записує. запам'ятовує, точно виявляє патерни та установки, м'яко їх коригує, допомагає прийти до свого справжнього божеств... більше»
Костянтин

5

08.11.2021

Англійська мова, Ораторське мистецтво, Спеціалізовані курси

5

Oksana is a good and motivational tutor. I have a very custom learning objective, which is to improve something like the mix of Negotiation, Presentation, English speaking. While all of those skills are already higher than the upper-intermediate level. Oksana is demonstrating enough confidence and competence to not only adjust her training approach to such request but also to challenge the request itself, digging deeper into the reason/source of it, doing quite a good root-cause analysis applyi... більше»

Відповідь:

Kostas, it is a real pleasure for me to be working with you and to help you find that stepping stone to the magnificence you once believe you had lost. Thank you for choosing me.

Ольга

5+

28.10.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Cool teacher. I feel free on lessons and have a lot of fun. Totally recommend.... більше»
Орест

5+

10.10.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Oksana is an excellent teacher, with a good adaptive approach to each student. She can support and motivate you to achieve goals, especially in my case, when spoken language has problems and it needs to be corrected.... більше»

Відповідь:

Orest, thank you so much for the openness and readiness to get achieve more in life. I love working with you as I learn tremendously. You are a talented and very extraordinary young man and I am pleased to team up with you.

Юлія

5+

03.10.2021

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Дуже хороший викладач, дитина займається із задоволенням.... більше»

Відповідь:

Юліє, щиро дякую за приємні слова. Займатися з Вашою донечкою - одне задоволення.

Сюзанна

5

16.05.2021

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5

Great teacher! very flexible in time, punctual and great in psychology! 5 points!... більше»
Валерія

5+

22.04.2021

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я знайшла в особі Оксани не тільки викладача по ораторському мистецтву, а й надійну підтримку мене, як особистості, ґрунтовний і всебічний підхід до моїх тем. Дуже дякую.... більше»
Aндрей

5+

31.03.2021

Англійська мова, Носій мови

5+

Гарний і досвідчений викладач. Рекомендую.... більше»
Альона

5+

27.03.2021

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший репетитор. Пояснює дохідливо. Дуже цікаво проводить уроки. Дочка в захваті. Рекомендую!... більше»
Kateryna Uspenska

5+

23.02.2021

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5+

Пані Оксана - чудовий викладач та неймовірно приємна людина. Після десяти досить інтенсивних, але цікавих занять, можу сказати точно - буду продовжувати вчитися. Однозначно рекомендую.... більше»
Ілона

5+

17.02.2021

Англійська мова, Ораторське мистецтво, Розмовна мова

5+

I am so gratetuf to have such an amazing teacher in my life. All conversations with Oksana are life-changing for me. Such a wise knowledgeable and open-hearted woman. A real professional in many fields. I definitely recommend!... більше»
Аліна

5+

04.02.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Відмінний викладач, який знаходить особливий підхід. Гарна добірка матеріалу і якісна подача мови. Дуже рекомендую ❤... більше»
Людмила Тенетюх

5+

22.01.2021

Ораторське мистецтво, Спеціалізовані курси

5+

Я дуже рекомендую звернути увагу на цього викладача! Дякуючи заняттям з Оксаною я зробила великий прогрес у моєму професійному та соціальному житті. Оксана - професіонал своєї справи, чудовий викладач, який допомагає вирішити проблему комплексно, гарно опрацьовуючи кожну деталь. Після занять завжди залишається приємний присмак, який заряджає на роботу.... більше»
Марія Олейник

5+

12.12.2020

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже подобається займатися іспанським з Оксаною ... більше»
Анна

5+

05.12.2020

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже пощастило інтуїтивно вибрати Оксану, з першого уроку відчуття потоку, шалено цікаво, легко! Справжній професіонал і неймовірно приємний в спілкуванні людина. Уроки проходять на одному диханні!... більше»
Влад

5

24.10.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Заняття проходили прекрасно, чудовий викладач!... більше»
Лілія

5+

10.10.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Приємна людина! Надзвичайно розумна та компетентна. Заняття проходять цікаво та пізнавально. Всім рекомендую. P.S. З нею ви станете впевненими в собі та своїх знаннях. На заняття лечу!... більше»
Сергій

5+

21.09.2020

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Мені все подобається. Оксана підлаштовується під те, що я хочу і не хочу робити. Наші зустрічі завжди заряджають на цілий день.... більше»
Анна

5+

23.08.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Займаюсь з Оксаною public speaking in English вже близько місяця. Дуже задоволена, що знайшла такого професійного викладача, яка допомагає мені розкритися, стати впевненішою в собі, неймовірно мотивує і заряджає енергією. Завжди йде на зустріч і готова допомогти. Година заняття пролітає непомітно, в позитивній і комфортній атмосфері)))... більше»
Женя

5+

04.08.2020

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий викладач! Подобається проста методика і дружня атмосфера, в якій проходять наші заняття.... більше»
Олександр

5+

07.07.2020

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач з терпінням та неймовірним позитивом на уроці.... більше»
Людмила

5

06.07.2020

Іспанська мова, Розмовна мова

5

Оксана - чудовий репетитор, гарно пояснює, всім задоволена.... більше»
Катерина

5+

26.06.2020

Іспанська мова, Граматика

5+

Дуже приємно займатися з Оксаною! Заняття проходять в дружній і затишній атмосфері. Вже після перших занять багато складні граматичні теми стали зрозумілими. Я дуже задоволена!... більше»
Надія

5+

08.06.2020

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5+

Я рада що почала займатися іспанською з цим чудовим репетитором! Подобається процес занять, захоплююче і продуктивно, Оксана справжній професіонал.... більше»
Тетяна

5+

08.06.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Пречудовий викладач і приємна людина. Високий рівень знань. Дуже доступна подача матеріалу.... більше»
Ярослав

5+

07.06.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Не має з чим порівнювати це мій перший приватний викладач англійської. Спілкується англійською як своєю рідною, завжди готується до уроку знає як почати і чим закінчити, завжди відповідає на дзвінки якщо мене щось цікавить або є якісь питання. Мила, ввічлива дівчина знає і любить свою роботу. Я думаю, мені повезло, таких викладачів зараз не найти. Ціна не відповідає рівню (рівень набагато вищий). P.S. Не звоніть і не пишіть їй, я не збираюсь нею ділитись з вами ;)... більше»
Роман

5+

18.05.2020

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5+

Оксана не лише чудово знає свій предмет, але і вміє його викладати якнайкращим чином. Орієнтується на потреби учня і мотивує на продуктивну роботу. Видно, що любить мову, горить викладанням. Вона точно серед найкращих з кількох десятків мовників, з якими співпрацював чи за роботою яких спостерігав протягом життя.... більше»
Яна

5+

16.05.2020

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Оксана просто чудовий викладач. Уроки проходять дуже цікаво. Час пролітає дуже швидко! Вчу іспанську всього лише місяць, але можу сказати вже легкі пропозиції і читати. Всім раджу такого прекрасного викладача!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Если вас восхищает язык, который вы слышите от известных, знаменитых или коронованных персон, то вам может приглянуться список из 10 красивейших (на мой взгляд) слов английского языка.

Сегодня мы выучим 5 особенных фраз, которыми пользуются все испаноговорящие планеты во время декабрьско-январской суматохи.

Сегодня я предлагаю нам всем выучить основу основ - как не быть занудой используя абсолютный минимум в испанском, а именно: ответ на извечный вопрос - ¿Qué tal?

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Інна Б. id: 26756

Інна Б.

Привіт. Я Інна і я Коуч по вимові. Я допоможу говорити красиво, бути цікавим співрозмовником, використовувати великий словниковий запас, аргументовано доводити свою точку зору, бути впевненим у сказаному. Приходьте, якщо ви хочете навчитися майстерності роботи в кадрі та майстерності актора!

5
1500грн/год
Вероніка К. id: 174520

Вероніка К.

Мені 27 і я більше 7 років працюю з дітьми та підлітками. З них 2 роки - психологом у ліцеї, де в мої обов’язки входило консультування, тестування та ведення групи Медіації (вирішення конфліктів). З березня 2021 року консультую дорослих онлайн.

1500грн/год
Еліза М. id: 170878

Еліза М.

Використовую в роботі передові світові наукові методики Estill Voice, Berklee, CVT. Маю вищу медичну освіту, тому знаю досконало роботу вашого голосового апарату та вашої психіки.

1500грн/год
Іванна Я. id: 65618

Іванна Я.

Психоаналітик, клінічний психолог. Практика: стосунки, спілкування та границі, співзалежність, тілесність, неврози тощо. Працюю з дорослими від 18 р.

1200грн/год
Андрій Ш. id: 18835

Андрій Ш.

Психологічне консультування підлітків та молоді

1200грн/год