Вікторія Б.
Великий досвід роботи з різновіковими та різнорівневими студентами. Сертифікат міжнародних іспитів від Кембріджу, Пекіну.
Великий досвід роботи з різновіковими та різнорівневими студентами. Сертифікат міжнародних іспитів від Кембріджу, Пекіну.
Деталі про досвід викладання:
Індивідуальний підхід до кожного студента: критичний аналіз літературних джерел, в тому числі вивчення проблемних зон у знаннях студента, узагальнення позитивного досвіду провідних методик (Кембріджу та європейської освіти в цілому), пробні заняття, тестування, тощо.
Деталі про досвід викладання:
Наші студенти успішно склали TestDaF на бажані рівні
Деталі про досвід викладання:
Наші студенти володіють бажаним рівнем мови
Деталі про досвід викладання:
Студенти подолали мовний бар'єр при виїзді за кордон
Підбір індивідуальної програми для кожного студента. Є можливість групових занять. Кваліфіковані викладачі з досвідом від 5 років та стажуванням за кордоном, носії мови.
CELTA Certificate (Cambridge)
American-English Club
English course (C1 level, duration - 7 months)
Business English (Penn University, USA)
Academic English (Beijing National University)
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
4 відгуків про Вікторія Б.
2
0
3
0
4
0
4+
0
5
1
5+
3
5+
Польська мова, Репетитор для дітей
5+
5
Іспанська мова, Репетитор для початківців
5
5+
Німецька мова, Рівень B1-B2
5+
5+
Англійська мова, 10-11-й класи, Вступ за кордон
5+