Ірина Б.
Ділова і розмовна англійська, для презентацій, наукових статей, конференцій. TOEFL. Робота з дорослими.
Ділова і розмовна англійська, для презентацій, наукових статей, конференцій. TOEFL. Робота з дорослими.
Ділова і розмовна англійська, також для презентацій, наукових статей, конференцій, виступів. Маю 5,5 років освіти у перекладі в Україні, 2 роки навчання і 1,5 роки роботи у США (інженерія, планування, дослідження, соціальна робота), виступала на міжнародних конференціях. Працюю з дорослими, які знають основну граматику і хочуть почати говорити/писати англійською впевнено, презентувати свої думки чітко і переконливо, підготувати статтю в науковий журнал за міжнародними стандартами. Допомагаю у підготовці до TOEFL і GRE.
Протягом двох років навчання в університеті США удосконалила навички з написання курсових, дипломних, дослідницьких і наукових робіт, прийнятих на міжнародному рівні, та розмовні навички з професорами, студентами і ділової розмовної на роботі. Добре розуміюся на типах досліджень, у т.ч. де застосовується статистика, знаю англомовні терміни, міжнародно затверджену структуру наукових досліджень, статей і презентацій, наукових постерів для конференцій. Під час роботи в урядовій інституції США зробила близько десяти досліджень і готувала звіти. Я буду рада допомогти колегам з підготовкою презентацій, звітів, наукових статей, конференцій і виступів для міжнародних конференцій, підготовкою до вступу і навчання в університетах США, у т.ч. підготовкою до TOEFL і GRE. Допоможу розговоритися англійською та з розумінням складних випадків британської та американської граматики.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором