Репетитор - Юлія Т. id: 73081

Юлія Т.

200 грн/год
200 грн/год

Привіт всім! Мене звати Юля, і я надзвичайно рада поділитися своїми знаннями з вами Сподіваюсь, що скоро побачимось на одному із моїх занять!

Юлія Т.

Привіт всім! Мене звати Юля, і я надзвичайно рада поділитися своїми знаннями з вами Сподіваюсь, що скоро побачимось на одному із моїх занять!

Предмети

Англійська мова

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Англійську мову завжди важливо вивчати в комплексі, концентруючись не лише на одній навичці, а прокачуючи їх всі. Основні навички англійської мови, які я можу відзначити це : граматика, читання, слухання, лексика, говоріння, розуміння.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Польська мова доволі проста для розуміння для українців, сенс більшості слів або окремих виразів можна зрозуміти уже після декількох годин практики. Важливим елементом є, однак, граматика і практика говоріння.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я захоплююсь викладанням мов, і буду більш ніж рада допомогти вам підвищити рівень володіння іноземною мовою. Я закінчила Лодзинський університет у Польщі та здобула ступінь бакалавра англійської філології з французькою мовою. Зараз я навчаюсь в Віденському університеті в Австрії. Тут я навчаюсь на магістратурі за спеціальністю англомовна культура і література.
На мою думку, важливо практикувати кожен аспект мови, тобто граматику, письмо, словниковий запас, говоріння, читання та слухання. Однак я є рішучим прихильником комунікативного підходу, який швидко допоможе вам покращити вашу розмовну англійську і польську мови. Я прожила більше 4 років в Польщі, навчаючись в Лодзинському Університеті. Тому я можу допомогти вивчити "живу", актуальну мову. Засвоєння актуальної англійської також важливий аспект вивчення цієї мови. Разом зі знаннями отриманими мною в університеті, я зможу відкрити вам чудовий світ американської і британської культури.

Освіта:
Лодзинський Університет, бакалавр, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Ми живемо у доволі зайнятому світі, усім не вистарчає часу, усі кудись поспішають і кудись запізнюються. Живучи у такому ритмі дуже часто не вистарчає часу на самовдосконалення, розвиток нових навичок

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Тетяна Ч. id: 145787

Тетяна Ч.

Студентка факультету іноземної філології. Репетитор англійської мови.

200грн/год
Аліна Т. id: 115854

Аліна Т.

Викладач англійської мови з досвідом викладання понад 15 років. За цей час працювала більш ніж зі 100 учнями. Бакалавр за спеціальністю вчитель англійської мови. Маю сертифікати Cambridge University, British Council.

248-358грн/год
NANA A. id: 133549

NANA A.

I am a 4th year medical student. My passion is not only in medicine but cuts across teaching, travelling, photography and graphic designing.

200грн/год
Валентин П. id: 173187

Валентин П.

Привіт! Я вільно спілкуюсь англійською з носіями мови, легко виражаю свої емоції, доношу інформацію, не боюсь забути слова, адже можу замінити їх дефініціями, користуюсь сленгом і впевнено користуюсь граматичними конструкціями - і цьому я навчу і тебе.

200грн/год
Діана К. id: 85806

Діана К.

Врівноважена, оптимістична, легко знаходжу спільну мову з дітьми, ерудована.

250грн/год