Репетитор - Юлія Т. id: 73081

Юлія Т.

200 грн/год
200 грн/год

Привіт всім! Мене звати Юля, і я надзвичайно рада поділитися своїми знаннями з вами Сподіваюсь, що скоро побачимось на одному із моїх занять!

Юлія Т.

Привіт всім! Мене звати Юля, і я надзвичайно рада поділитися своїми знаннями з вами Сподіваюсь, що скоро побачимось на одному із моїх занять!

Предмети

Англійська мова

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Англійську мову завжди важливо вивчати в комплексі, концентруючись не лише на одній навичці, а прокачуючи їх всі. Основні навички англійської мови, які я можу відзначити це : граматика, читання, слухання, лексика, говоріння, розуміння.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Польська мова доволі проста для розуміння для українців, сенс більшості слів або окремих виразів можна зрозуміти уже після декількох годин практики. Важливим елементом є, однак, граматика і практика говоріння.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я захоплююсь викладанням мов, і буду більш ніж рада допомогти вам підвищити рівень володіння іноземною мовою. Я закінчила Лодзинський університет у Польщі та здобула ступінь бакалавра англійської філології з французькою мовою. Зараз я навчаюсь в Віденському університеті в Австрії. Тут я навчаюсь на магістратурі за спеціальністю англомовна культура і література.
На мою думку, важливо практикувати кожен аспект мови, тобто граматику, письмо, словниковий запас, говоріння, читання та слухання. Однак я є рішучим прихильником комунікативного підходу, який швидко допоможе вам покращити вашу розмовну англійську і польську мови. Я прожила більше 4 років в Польщі, навчаючись в Лодзинському Університеті. Тому я можу допомогти вивчити "живу", актуальну мову. Засвоєння актуальної англійської також важливий аспект вивчення цієї мови. Разом зі знаннями отриманими мною в університеті, я зможу відкрити вам чудовий світ американської і британської культури.

Освіта:
Лодзинський Університет, бакалавр, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Ми живемо у доволі зайнятому світі, усім не вистарчає часу, усі кудись поспішають і кудись запізнюються. Живучи у такому ритмі дуже часто не вистарчає часу на самовдосконалення, розвиток нових навичок

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ольга М. id: 144300

Ольга М.

Проводжу онлайн заняття за власною методикою Зосереджена не на зубріння матеріалів, а на можливості використовувати їх.

180грн/год
Вікторія М. id: 34210

Вікторія М.

ESL teacher Вчитель з англійської мови, засновниця школи англійської мови “English with fun”

5
250грн/год
Катерина Ш. id: 86639

Катерина Ш.

Репетитор української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови.

4.9
250грн/год
Ольга Л. id: 157297

Ольга Л.

Комунікабельна та лояльна до людей з якими працюю. Відповідальна та толерантна. Уважна до деталей та націлена на результат.

180грн/год
Вікторія П. id: 176183

Вікторія П.

Я студентка, навчаюся на 4 курсі на спеціальності вчитель початкових класів та англійської мови та на 2 курсі на спеціальності перекладач.

250грн/год