Тетяна Т.

id: 7350

Місто:

Маріуполь

Предмети:

Французька мова, Німецька мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4

Місця проведення занять:

У репетитора: Донецька обл., Маріуполь, Карла Либкнехта

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Донецький національний університет (1981)

Ступінь:

Спеціаліст

Дипломи, відзнаки та інше:

ошибка

Викладацький стаж більше 25 років: ВУЗ, школа і 10 років репетиторства .Часто практикую свої мови з їх носіями, працюючи перекладачем і виїжджаючи за кордон. Мої учні безкоштовно навчаються у французьких університетах, працюють за програмою о пер і виїжджають на переселення в Канаду. А також є переможцями міських, обласних та республіканських олімпіад. Моя сильна сторона - допомагаю зняти мовні психологічні бар'єри в учнів і заговорити на мові, яка вивчається, оскільки люблю свою роботу.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Французька мова. Оцінка: 5

Як репетитор французької мови Терещенко Тетяна Борисівна нам підійшла. Я б сказала, що вона найкращий фахівець в нашому місті. Дочці Валерії уроки дуже подобалися. Про поліпшення оцінок важко судити, бо співпраця була недовгою. Але в цілому відгукуємося про неї позитивно.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Французька мова. Оцінка: 5

Ми задоволені роботою Тетяни Борисівни. Вона кваліфікований спеціаліст, яка зуміла знайти підхід до моєї доньки. Роботу розпочали літом, хотіли займатись французькою для підвищення рівня володіння мовою в університеті. Рівень знань підвищили мінімум в 2 рази, за що дуже вдячні педагогу. Дякуємо компанії "Букі" за підбір репетитора.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Німецька мова, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5+

Тетяна Борисівна готувала нас до ЗНО з німецької мови. Мали на меті дійти рівня В1-В2 - результатом задоволені. Сину сподобався підхід до занять, методи роботи та завдання. Репетитор відкрита, ініціативна, захоплена своєю справою. Рекомендуємо викладача!

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі