Репетитор англійської мови, російської мови – Володимир Я.

Володимир Я.

id: 7487

Місто:

Ізюм

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Носій мови

Місця проведення занять:

У репетитора: Харківська обл., Ізюм, Фрунзе

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Слов'янський міждержавний інститут управління бизнесом і права (1995)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом про освіту
Тест на знання мови


Викладаю англійську за своєю системою. Разом розбиваємо страхи, які заважають заговорити. З огляду на Ваші особливості, Ви засвоїте англійську набагато швидше. Уважність до кожного - ключ до засвоєння будь-якої мови. Заняття по скайп - від 100 грн до 200 грн за годину. Рівні від А1 до С2. Викладаю українську і російську мову іноземцям.Індивідуальна програма навчання. Кожен урок супроводжується аудіо, відео, але головне це увага до учня. В результаті занять зі мною Ви зможете:• говорити англійською вільно, без страху• розуміти співрозмовника• вільно висловлюватися за кордоном• ваш рівень англійської постійно зростатиме• радіти своїй вимові• усвідомлювати зміст книг і фільмів• самі виконуватимете домашні завдання (школярі та студенти)• здати граматичні тести без зусиль.Виберіть самі, що Вам потрібно:- англійська для подорожей;- бізнес англійська;- шкільний англійська та підготовка до ЗНО, ДПА;- англійська для повсякденного життя;- необхідну граматику для здачі іспитів з англійської мови;- англійська від початкового рівня А1, А2 до С1 рівня.Референт-перекладач з англійської мови. Викладав англійську в школах міста і района. Один рік у приватній школі англійської мови.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Репетитор мені сподобався. Володимир Михайлович компетентний у своєму предметі, методика викладання доступна. Педагог пунктуальний, доброзичливий, відгуки дуже хороші.

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 14.07.2017


Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Володимир дуже відповідальний репетитор. Цікавий підхід, швидко покращився мій рівень знань англійської мови. Нарешті осилив рівень Intermediate!

Віктор (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 14.07.2017


Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Працюємо з Володимиром Михайловичем давно, по скайпу. Подобається методика подачі матеріалу, підхід до співпраці. Зараз мій рівень англійської мови підвищився. Дякую Вам!

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 13.07.2017


Блоги користувачаВсі блоги користувача

Практический опыт человека, который организовал свои записи и привел их в понятную для дальнейшей работы систему. Может пригодиться любому преподавателю.


Описывается пошаговый механизм подготовки к уроку иностранного языка, используя подкаст. 9 простых шагов, который помогут сделать ваш урок интереснее.


Как следует выбирать подкасты для занятий, какие нужны подкасты для занятий, почему важно использовать новые методы в обучении иностранному языку. Как сделать первый шаг и применять подкасты в обучении.