Репетитор - Марія Ю. id: 75281

Марія Ю.

450 грн/год
450 грн/год

Репетитор з японської, англійської та китайської мови. Рік проживання і навчання в Японії, Кореї. Підготовка до ДПА, JLPT N5 N4 N3, HSK1.

Марія Ю. 5.0(відгуків: 2)

Репетитор з японської, англійської та китайської мови. Рік проживання і навчання в Японії, Кореї. Підготовка до ДПА, JLPT N5 N4 N3, HSK1.

Предмети

Японська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Особистий підхід до вивчення дисципліни, ефективно запам'ятовуємо за допомогою асоціацій, розробка окремої програми для учнів, оригінальні японські підручники.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвід роботи з дітьми, молоддю та дорослими більше трьох років. Досвід проживання за кордоном (Японія, Корея, Норвегія), досвід роботи з дітьми за кордоном у якості волонтера. Розробляю індивідуальну програму особисто для учнів, пропоную асоціації, методи ефективного запам'ятовування. Пояснюю матеріал дуже цікаво, консультуюся із носіями мови з приводу проведення занять. Матеріал включено до вартості заняття.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), магістр, 2023
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Марія Ю.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Марина

5+

31.03.2024

Японська мова, Репетитор для дітей

5+

Дуже чемна, професійна, ми у захваті. ... більше»
Тетяна

5+

22.10.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Викладач Марія дуже подобається. За 1 урок дає достатньо інформації, щоб можна складати прості речення, є граматика, слова, ієрогліфи певного рівня. Дитина в захваті від японської мови з Марією.... більше»

Блоги користувача

Когда мы начинаем учить какой-либо язык, одной из трудных задать является подборка материала. Разберём топ 5 платформ для облегчения процесса.

При изучении японского языка очень много людей сталкивается с проблемой иероглифов и того, что их очень сложно запомнить, не говоря уж и о том, чтобы писать. Давайте разберемся в причинах и рассмотрим

Під час вивчення мови нерідко виникають складнощі, через які людина втрачає мотивацію та перестає займатися. Розглянемо декілька корисних звичок, які зможуть полегшити процес та зробити його більш про

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Юліана О. id: 149572

Юліана О.

Вивчаємо японську мову та культуру японіїї, на наших заняттях будуть запрошені носії мови. Підготовка японської мови за такими рівнями JLPT:N5,N4,N3 Навчаємося за підручниками японської мови, які часто використовують в мовних школах Японії. Читаємо та перекладаємо традиційні казки, мангу та більш серйозну літературу разом.

5
500грн/год
Андрій Б. id: 43532

Андрій Б.

Репетитор з японської мови, викладаю дорослим та дітям.

5
500грн/год
Вікторія Е. id: 179406

Вікторія Е.

Я із задоволенням викладаю німецьку, англійську и японську мови, дітям та дорослим. Маю вищу освіту педагога і досвід викладання 16 років. Проходила навчання та працювала у Німеччині, Японії та Англії. Проводжу зайняття дистанційно, індивідуально і у міні-групах, твід 2 до 5 учнів.

450грн/год
Руся К. id: 177715

Руся К.

Яххо, мене звуть Руся, я живу та працюю в Японії! Мене привела сюди любов до мови, манги, японського живопису сумі-е та віжуал-кей! Розкажи, що привело сюди тебе, і ми пірнемо в язик, відштовхуючись від твоїх інтересів!

500грн/год
Діана С. id: 86297

Діана С.

Викладаю для дітей, підлітків і дорослих англійську і японську мови.

5
400грн/год