Олена

Місто:

Ставка:

400 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Навчальний заклад:

Донецький національний університет, Ростовський державний університет (1987)

Ступінь:

Канд. фіз.-мат. наук

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:


Кандидат фіз.-мат. наук,доцент. Науковий співробітник Фізико-технічного інституту. Викладаю у вузах вищу математику, теорію ймовірностей, статистики, чисельні методи. Викладаю на підготовчих курсах КПІ.
Репетитор з математики та фізики зі стажем близько 20 років. Працюю зі школярами, абітурієнтами будь-якого віку, студентами.
Готую до ЗНО та вступних іспитів з математики та фізики. Кожен рік всі мої випускники стають студентами з балом аж до 200. Мої результати 2011-2016 р. : математика - 12 учнів отримали від 180 до 190 балів, 15 - 190 -200 балів; фізика - 12 - від 180 до 190 балів, 10 - 190-198 балів. Випускник 2012 року успішно склав іспити і поступив в Московський фізико-технічний інститут.
У 2014-2016 р. підготувала до вступу у Вузи 21 випускника. Вони надійшли в Київський політехнічний інститут, Київський Національний університет, Київський національний авіаційний університет, Києво-Могилянську академію, Київський інститут міжнародних відносин.Троє з них здали фізику на 198 балів, математика на 200 балів.

Готую до вступу в престижні школи та університети Англії (програми A-Level, IB та інші) , займаюся зі школярами та студентами, які навчаються за кордоном. У 2015 році мій учень вступив в Imperial College London.

Готую до іспиту GMAT вступників на програму MBA.За результатами GMAT мої випускники стали студентами програми MBA в одному з канадських університетів.

Займаюся зі школярами, готую до вступу в ліцеї і коледжі (в 2015 мої учні надійшли на всеукраїнський физматлицей при КНУ, ліцей КПІ).
Проводжу індивідуальні заняття зі студентами з вищої математики (лінійна алгебра, аналітична геометрія, математичний аналіз), теорії ймовірностей, статистики, фізики та інших предметів
В обов'язковому порядку використовую індивідуальний підхід до кожного учня. Можливі заняття по Skype.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Олена К. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Математичний аналіз
 2. Фізика
 3. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • Університетські курси
 • Спеціалізовані курси
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • GMAT, GRE
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 400 грн/год.

Схожі анкети