Борис Ш.
Викладаю техніку гри на ударних, маю досвід роботи з дітьми та дорослими. Маю вищу педагогічну освіту.
Викладаю техніку гри на ударних, маю досвід роботи з дітьми та дорослими. Маю вищу педагогічну освіту.
Київ
Стилістично дотримуюся класичного стилю гри. Дуже люблю етнічні ритми, латинської америки, африки. З радістю поширюю початкову культуру ударної установки, регтайм, джаз. Також не лишаю уваги військову традицію етюдів та маршей! З сучасних стилів вподобаю брейкбит.
Вважаю важливим у викладанні практику відскоку, для розуміння характеру інструмента, роботу з малим барабаном, та комбінацій.
Працюю над постановкою рук, вивчення ритмів різних стилів і основ для освоєння і розуміння інструменту.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором