Ірина Л.
Репетитор англійської мови. Пропоную підготовку до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, SAT, FCE, а також до держіспитів ДПА та ЗНО.
Репетитор англійської мови. Пропоную підготовку до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, SAT, FCE, а також до держіспитів ДПА та ЗНО.
Використовую комунікативну методику на своїх заняттях, яка зачіпає всі аспекти мови (аудіювання, читання, письмо, розмова).
Тип заняття залежить від того, які цілі та завдання ставить перед собою студент.
Якщо розглядати в загальному як будується середньостатистичне заняття, то на початку дається новий матеріал, потім цей матеріал застосовується на практиці, закріплюється і далі відштовхуємося від побажань студента (це може бути читання і набір словникового запасу, поповнення лексики, застосування аудіо-, відеоматеріалів або speaking ).
Досвід роботи 10 років. Проводжу індивідуальні, парні, групові та корпоративні заняття.
Дуже намагаюся для кожного студента, знаходжу підхід під особливості, даю свіжу, сучасну англійську, без застарілих виразів і мертвої граматики. Щиро радію вашим перемогам. Заняття проходять у легкій, невимушеній обстановці, без зубріння і без негативних шкільних асоціацій. Пояснюю все до Вашого повного розуміння і відповідаю на всі Ваші питання.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором