Лариса П.

id: 8014

Місто:

Одеса

Предмети:

Хімія

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

У репетитора: Одеська обл., Одеса, Котовського, Висоцького

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (1993)

Ступінь:

Кваліфікація спеціаліста

Стаж роботи вчителем 16 років. Викладання можливе російською та українською мовами. Використовую інтерактивні методи навчання, відеоматеріали. Індивідуальний підхід в роботі дає можливість учням досягти високих навчальних результатів. Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Хімія, Підготовка до ЗНО

Чудовий викладач! Я в захваті від уроків з Ларисою Іванівною. У мене було незакінчену вищу освіту. Я захотіла знову вступити, довелося здавати ЗНО. При врахуванні того, що я давно забула цей предмет, за 2 місяці репетитор допомогла вивчити і зрозуміти всю шкільну програму хімії. Я здала на 173 бали! Під час уроків Лариса Іванівна використовувала відеоматеріали, давала домашню роботу.

Міра (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

З Ларисою Іванівною моя донька готувалася до іспиту з хімії для подальшого вступу до коледжу. Співпрацею з репетитором ми залишились задоволені, адже вона вміє зацікавити,пояснити, запропонувати потрібний матеріал. Вона - досвідчений педагог, який звик працювати на високий результат.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Лариса Іванівна займалась з моєю донькою хімією. Нам було дуже важливо підтягнути знання з цього предмета, адже хімію ми розглядали як один із можливих напрямків майбутньої профорієнтації. Заняття були цікаві, вони повторювали матеріал за сьомий клас і почали ознайомлення з матеріалом восьмого класу. Дякуємо, співпрацею задоволені!

Кирило (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі