Христина У.
Будемо знайомі - Христина Валентинівна. 25 років. Учитель і репетитор англійської мови.
Будемо знайомі - Христина Валентинівна. 25 років. Учитель і репетитор англійської мови.
Деталі про досвід викладання:
З явних переваг: індивідуальний підхід до кожного, системність, особисті переваги, позбавлення від мовного бар'єру, який заважав Вам заговорити, інтерактивність, завжди добра атмосфера і прекрасний настрій)
Можу запропонувати Вам відмінну якість за доступною ціною 190 грн. (6,8 $) - в мовних школах і на курсах це сума зростає в 2, а то і в 3 рази за заняття. Моя мета: щоб англійська мова стала максимально цікавою, зрозумілою і доступною кожному, хто хоче познайомитись з мовою і оволодіти знаннями, скласти іспити, почати розуміти шкільну програму (за авторським прискореним курсом), ті, хто хоче поліпшити свої умови праці, переїхати, вийти заміж за іноземця, оформити візу, школярі, випускники, студенти або просто бажаючі дізнатися щось нове для себе.
З явних переваг: індивідуальний підхід до кожного, системність, особисті переваги, позбавлення від мовного бар'єру, який заважав Вам заговорити, інтерактивність, завжди добра атмосфера і прекрасний настрій)
Професійна інформація: почала вивчати англійську мову, як додаткову, завдяки Батькам з першого класу (з 2001 р) в школі «Поліглот». У школі, відповідно, знала багато тем наперед. Це були групові заняття, які безперечно принесли свої плоди і стали основою (вже в свідомому віці, коли сама почала викладати зрозуміла, наскільки колосальні був би результат від індивідуальних занять). Перші пориви в викладанні у мене були ще в третьому класі)). У 9 класі я вже точно знала, що поступлю на ін.яз, щоб отримати спеціальні знання (і у мене було ще 2 роки, щоб підготуватися до ЗНО) і працювати з дітками, і передавати знання. Так і сталося. Я закінчила МГУ на спеціальності «Мова та література (англійська)». Отримала ступінь Магістра. В цей час я вже поєднувала теорію і практику: вчилася, працювала в 41 школі і давала приватні уроки. Потім пішла на другу спеціальність «Управління навчальним закладом», тому що моя мрія відкрити свою школу Іноземних мов, щоб навчання приносило радість і вчитися було приємно, не нудно, тепло і затишно!) І отримала другого Магістра, поєднуючи навчання у ВНЗ, викладанням вже в 4 спеціалізованій школі і приватними уроками. Був досвід викладання в репетиторському центрі «Big Ben» та «Росток». Пройшла підготовку Нуш та GoCamp, і не перестаю удосконалювати свої навички і працювати над своїм проектом. Досвід роботи - більше 8 років.
Зараз я працюю в 25 школі і запрошую Вас на мої індивідуальні уроки за адресою, яку Ви дізнаєтеся на індивідуальній консультації по телефону 096-944-92-45.
До речі, для бажаючих навчатися з 8:00 до 13:00 - час заняття буде коштувати зі знижкою 10% - 170 грн. А постійним клієнтам завжди бонуси і кращі графіки. Встигніть забронювати собі найкраще місце, з урахуванням всіх Ваших побажань, до нового навчального року. Всім гарного дня, обіймаю і чекаю на Ваш дзвіночок) До зустрічі на заняттях, Вам точно сподобається !;)
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором