Репетитор - Катерина В. id:85980

Катерина В.

300 грн/год

«Я викладач англійської та німецької мов. Маю загальний досвід викладання вже більше 8 років. Працюю як з дітками, так і з дорослими.»

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Рівні викладання:

10 - 11 класи

7 - 9 класи

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Вступ за кордон

Корпоративна англійська (для компаній)

Деталі про досвід викладання:

Закінчила магістратуру зі спеціальності "Переклад" та отримала кваліфікацію Вчитель англійської та німецької мов. Досвід викладання - більше, ніж 8 років. Працюю як з дітками, так і з дорослими. Починала працювати репетитором для учнів молодших класів. Наразі викладаю в університеті вже 5 років. Викладала англійську новій Українській поліції, також працювала як викладач англійської для співробітників у декількох міжнародних компаніях. Маю досвід навчання у Великій Британії та роботи в Америці.

Рівні викладання:

7 - 9 класи

5 - 6 класи

Молодші класи 1-4

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Рівень А1-А2

Деталі про досвід викладання:

Закінчила магістратуру зі спіціальності "Переклад" та отримала кваліфікацію Вчитель англійської та німецької мов. Маю досвід викладання більше, ніж 4 роки. Маю досвід роботи як з дітками, так і з дорослими, у группах та індивідуально, офлайн та онлайн. Працювала 2 роки вчителем німецької мови для студентів ВУЗів, які планували їхати у Німеччину на роботу. Також викладаю німецьку мову в університеті. Проходила курси німецької мови у Німеччині.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Маю ступінь магістра за спеціальністю "Переклад" (англійська та німецька мови). Також отримала після закінчення університету кваліфікацію Викладач англійської та німецької мов. Вивчала методику викладання іноземних мов в університеті і втілюю її на практиці вже 8-й рік поспіль. Наголошую на комунікативний підхід в навчанні. Завжди орієнтуюся на кінцеві цілі студента / учня, і виходячи з його побажань вже формую загальний план викладання і зокрема уроки. Мої студенти задоволені результатами навчання і можуть з упевненістю виходити з ними в світ. Доведено досвідом.

Освіта:

Сумський державний університет (СумДУ), магістр, 2014

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять