Репетитор - Євгеній Ф. id: 90393

Євгеній Ф.

150 грн/год
150 грн/год

Історик, екскурсовод, колишній співробітник ДНІМ імені Д. Яворницького, молодіжний працівник, громадський діяч

Євгеній Ф. 5.0(відгуків: 2)

Історик, екскурсовод, колишній співробітник ДНІМ імені Д. Яворницького, молодіжний працівник, громадський діяч

Предмети

Історія України

Всесвітня історія

Історія України

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • 10-11-й класи
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Я використовую загальновизнані програми та методики під час навчання історії України, поєднуючи їх з інтерактивними освітніми засобами. Наприклад, MentiMeter, Kahoot, навчальні відео та фільми з історії України, інтерактивна дошка тощо. А також не забуваю про використання ілюстративного матеріалу (зображення історичних діячів та історичних пам'яток, карти, схеми, діаграми і т. д.). Застосовую методи суміжних до історії гуманітарних наук.

Всесвітня історія

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • 10-11-й класи

Деталі про досвід викладання:

Я використовую загальновизнані програми та методики під час навчання всесвітній історії, поєднуючи їх з інтерактивними освітніми засобами. Наприклад, MentiMeter, Kahoot, навчальні відео та фільми з історії України, інтерактивна дошка тощо. А також не забуваю про використання ілюстративного матеріалу (зображення історичних діячів та історичних пам'яток, карти, схеми, діаграми і т. д.). Застосовую методи суміжних до історії гуманітарних наук.

Місця занять

В учня:

Дніпро

  • Шевченківський
    • Центр
    • Підстанція
  • Соборний
    • Нагірний
    • ж/м Перемога-1
    • ж/м Перемога-2
    • ж/м Перемога-3
    • ж/м Перемога-4
    • ж/м Перемога-5
    • ж/м Перемога-6
    • Мандриківка
    • Монастирський острів
    • Крутогорний спуск
У викладача:
Дніпро, Соборний, Нагірний, Яворницького, біля пам'ятника Слави
Онлайн:
Так

Про себе:

Бакалавр історії, закінчив історичний факультет ДНУ, зараз здобуваю освітньо-кваліфікаційний рівень магістра історії, учасник багатьох наукових конференцій та конкурсів, зокрема, переміг на І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії 2019 р.,брав участь у багатьох наукових конференціях – 73-й Міжнародній науковій конференції «Каразінські читання», «IV Міжнародній науково-практичій конференції «Сучасні перспективи розвитку науки»», а також у всеукраїнських – Х Всеукраїнській конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу», Всеукраїнській науковій конференції ХІ «Богданівські читання»), пройшов курс лекцій з історії єврейського народу на українських теренах Й. Петровського-Штерна «Євреї та українці. Тисячоліття співіснування: 850 – 1917» тощо. Крім того, здобув ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» (2020 р.). За високі досягнення в науковому та громадському житті в 2020 р. був нагороджений академічною стипендією імені М. С. Грушевського, стипендіат Фонду Конрада Аденауера (2018 - 2019 рр.), учасник стипендіальної програми (ZAVTRA.UA 2019-2020 рр.).

Всі вищевказані отримані знання та досвід буду використовувати у ході якісної підготовки до занять, обов'язково супроводжуючи їх інтерактивними засобами та намагатимусь бути для учня/учениці цікавим, подавати матеріал легко та доступно, не забуваючи про педагогічний компонент. Особисто склав ЗНО з історії України на 195 і щодо підготовки до ДПА/ЗНО з історії України націлений лише на відмінний результат.

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Євгеній Ф.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Анна

5+

02.12.2021

Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)

5+

Рекомендую всім, такого репетитора ми ще не зустрічали, займається дитина, а ми з чоловіком відірватися від дверей не можемо, так цікаво все розповідає, і дуже швидко запам'ятовуєш Рекомендую і ще раз Рекомендую.
Вікторія

5+

22.11.2021

Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)

5+

Дуже подобається робота репетитора. Доступна подача матеріалу, простота в спілкуванні.