Репетитор - Світлана С. id:90678

Світлана С.

«Репетитор з французької та турецької мов»

Світлана С.

200 грн/год

Предмети

Французька мова

Турецька мова

Рівні викладання:

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

До співбесіди в посольстві

Деталі про досвід викладання:

Використовую індивідуальний підхід, намагаюся максимально наблизити навчальний процес до умов реального функціонування мови, приділяю велику увагу розмовній практиці на різні теми. Враховую індивідуальні побажання кожного учня. Використовую індивідуальний і комунікативний підхід до кожного учня. Великий акцент роблю саме на розмовну практику без "зубріння".

Рівні викладання:

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Меня звуть Світлана. Я викладач французької та турецької мов. Маю знаннями граматики, широкого словникового запасу, навичками живого спілкування. Буду корисна тим, хто ніколи не стикався з французьким або турецькою мовою і прагне пізнати їх основи. Також тим, хто маючи деякі знання прагне поглибити їх. Пояснюю просто і доступно Закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, факультет романо-германської філології, спеціальність - французька, російська мови і література. Будучи на 4-му курсі інституту сама почала вивчати турецьку мову. Більше 10 років викладала в школі французьку, жила на Україні, потім проживала в Туреччині більше 15 років, тому маю великий досвід спілкування з носіями мови .Так як жила безпосередньо в турецькій середовищі, не тільки добре володію тонкощами турецької розмовної мови і граматики, а й добре знайома з турецькими традиціями турецькою культурою та менталітетом. Маючи базовий турецька удосконалювала його на курсах TÖMER 2,5 року. Маю досвід викладання російської та французької мов іноземним студентам, працювала на мовних курсах в Стамбулі близько двох років. Якби шукаєте репетитора, щоб підтягнути свій французький чи турецький, поліпшити вимову або ж взагалі тільки починаєте цей шлях, пишіть мені! На наших уроках ми вивчимо граматику, попрацюємо над сприйняттям мови, будемо розвивати усне мовлення та читання. Заняття проходять на позитивній ноті і самі не помітите, як станете поступово говорити і розуміти французьку та турецьку.

Освіта:

Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», 1989

Вік:

46-55

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок
Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять