Репетитор - Дмитро С. id:91026

Дмитро С.

170 грн/год

«Викладаю польську мову для початківців для того щоб особа могла розуміти польську мову.»

Предмети

Польська мова

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Університетські курси

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Деталі про досвід викладання:

Як відомо люди які вивчають будь яку мову зазвичай вчать купу часів, які потім не використовують при розмові витрачаючи на це тільки свій час і гроші. Я вчу розмовляти використовуючи тільки основні часи, при цьому не гаючи час учня на засвоєння матеріалу з яким він ніколи не стикнеться і тому більше часу виділяю саме розмовній мові для того щоб учень зміг практикувати свою мову хоч розмовляючи з поляками, хоч дивлячись контент на youtube.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Навчався в Шльонському університеті в місті Катовіце. Вивчав міжнародні відносини і так само як і багато людей з нуля вивчав польську мову. В процесі навчання і підробітку в Польщі зрозумів що багато матеріалу, який я вивчав просто не потрібен і це було витрачання часу. Для того щоб розуміти носія польської мови потрібно знати по перше, як і в усіх мовах - лексику, натренуватися сприймати мову на слух, оскільки поляки доволі швидко говорять і граматику, але співвідношення лексики до граматики має бути 1:3. Тоді особа буде говорити і розуміти. Бо частіше за все при вивченні мови особа знає всі правила, як утворюються часи і так далі, але нічого не може сказати бо в неї немає словникового запасу і практики.

Освіта:

Uniwersytet Śląski w Katowicach, магістр, 2017

Вік:

26-35

Досвід:

менше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

- вільний час для занять