Репетитор - Вікторія С. id: 92248

Вікторія С.

250 грн/год
250 грн/год

Вільно володію англійською мовою та із задоволенням допоможу вам її вивчити. До того ж, маю хороший досвід викладання (1 рік)

Вікторія С.

Вільно володію англійською мовою та із задоволенням допоможу вам її вивчити. До того ж, маю хороший досвід викладання (1 рік)

Предмети

Українська мова та література

Англійська мова

Українська мова та література

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Підготовка до олімпіад
  • Підготовка до школи
  • Молодші класи 1-4
  • 10-11-й класи
  • Розмовна мова
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Мої переваги у викладанні української мови ґрунтуються на використанні інноваційних методів та сучасних технологій. Я інтегрую інтерактивні завдання, онлайн-платформи та мультимедійні ресурси, що дозволяють учням краще засвоювати матеріал, зацікавлюють і сприяють розвитку критичного мислення. Такий підхід допомагає створити комфортне та ефективне навчальне середовище, де кожен учень може досягати високих результатів, розвивати мовні навички та розуміти багатогранність української мови.

Англійська мова

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Підготовка до олімпіад
  • Підготовка до школи
  • Молодші класи 1-4
  • 10-11-й класи
  • Репетитор для дітей
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • 5-6-й класи
  • Підготовка до ДПА (4 клас)

Деталі про досвід викладання:

На уроках англійської мови я використовую сучасні, інтерактивні та цікаві завдання, які допомагають учням активно залучатися до процесу навчання та легко засвоювати матеріал. Індивідуальний підхід дозволяє враховувати потреби кожного учня, забезпечуючи ефективний розвиток мовних навичок. Мої учні швидко підвищують рівень володіння мовою та здобувають упевненість у спілкуванні англійською.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладати для мене — це не просто робота, а справжнє натхнення. Мені подобається бачити, як учні зростають, долають мовні бар’єри й починають вірити у свої сили. Я щиро радію кожному їхньому успіху й завжди намагаюся зробити навчання теплим, підтримуючим і результативним. Маю значний досвід у викладанні англійської мови як дітям, так і дорослим, що дозволяє мені гнучко адаптувати свої методики під різні вікові групи та рівні підготовки. Прагну зробити кожен урок цікавим і продуктивним, використовуючи сучасні інтерактивні матеріали, щоб навчання стало захоплюючим процесом для моїх учнів.

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), бакалавр, 2025
Спеціальність/кваліфікація:
014.01. Середня освіта (Українська мова та література, англійська мова)
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором