Репетитор - Діана М. id: 92684

Діана М.

700 грн/год
700 грн/год

Студентка Віденського університету,яка ефективно і якісно допоможе у вивченні німецької мови

Діана М.

Студентка Віденського університету,яка ефективно і якісно допоможе у вивченні німецької мови

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звати Діана. Зараз навчаюсь у Віденському університеті. Пропоную приватні уроки онлайн з німецької мови та допомогу у підготовці до екзаменів від рівня А1 до C1 (Goethe Zertifikat, ÖSD, TELC та інші) Проживаю в Австрії та спілкуюся з носіями мови кожен день. Крім того можу допомогти з підготовкою до EPD, який здала успішно з першого разу і вже кілька студентів здали його також з моєю допомогою! Мій досвід викладання на даний момент 3 роки і вже десятки студентів, які успішно поступили в університет чи здали різноманітні екзамени в залежності від їхніх потреб. Наші уроки я підлаштовую саме під Ваші потреби для як найскорішого досягнення бажаного результату. Гарантую продуктивні заняття!
Чекаю на ваші повідомлення та наші заняття!

Освіта:
Universität Wien, студент, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Софія П. id: 75577

Софія П.

Проводжу заняття прямо з Німеччини!Проживаю у Німеччині з 2013 року і вільно володію мовою (рівень С1/C2). Здобула вищу освіту за кордоном.Я працюю перекладачем в Німеччині.

5
900грн/год
Іванна Г. id: 17108

Іванна Г.

Досвід викладання німецької мови 11 років, з них - 6 років у ВНЗ.

4.9
800грн/год
Ольга Ш. id: 75221

Ольга Ш.

Сертифікований репетитор німецької мови. Індивідуально підбираю завдання для кожного учня з урахуванням віку, інтересів та мети вивчення нім.мови. Більше 3х років проживаю у німецькомовній країні.

5
800грн/год
Петро Ф. id: 150156

Петро Ф.

Люблю спілкування з людьми. Цілеспрямований, ніколи не зупиняюсь на досягнутому, ставлю перед собою нові цілі і їх досягаю. Люблю подорожувати та читати книжки.

4.7
800грн/год
Оксана О. id: 29035

Оксана О.

Helping committed professionals in various industries so they could improve their job performance by advancing their communication skills in English.

5
800грн/год