Репетитор - Ірина Д. id:92975

Ірина Д.

200 грн/год

«Допоможу заговорити турецькою мовою, подолати мовний бар'єр, удосконалити знання турецької тим, хто продовжує вивчати мову.»

Предмети

Турецька мова

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Київ

Онлайн:

так

Про себе

Займаюся з дітьми за власною методикою. Стану провідником в турецькій культурі, допоможу впоратися з граматикою і легко засвоїти нову лексику. Допоможу подолати мовний бар'єр і навчу виражати свої думки на турецькому. Використовую особисті розробки і матеріали, знайома з методичними розробками престижних міжнародних мовних курсів, стежу за останніми методичними розробками в сфері навчання турецькому. Вітаю виключно інтерактивні методи вивчення мови, роблячи акцент на активній комунікації. Допоможу розібратися з граматикою без зубріння. Можлива корекція індивідуальної програми за спеціальним запитом клієнта: бізнес-турецька, медичний турецька, технічний турецька, турецька для переїзду, основи перекладацької діяльності. Допоможу студентам-філологам і активним користувачам вдосконалити турецьку мову, досягти академічного рівня володіння мовою. Надаю всі необхідні матеріали. Працюю з дітьми і дорослими. Освіта, наукові ступені Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра тюркології, спеціальність - турецьку мову, магістр, 2016 р Університет Хаджеттепе, м Анкара, магістр, 2014-2016 рр. Досвід роботи Київський національний університет імені Тараса Шевченка, викладач турецької мови 2017-2020 рр. Репетитор турецької мови - з 2012 р Викладач на курсах турецької мови як іноземної (м Анкара), 2012-2015 рр. Досягнення, грамоти Стажування на кафедрі турецької мови в Анатолийском університеті, м Ескішехір, 2018 р Стажування на кафедрі тюркських мов в Університеті Хаджеттепе, м Анкара, 2019 р

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), 2016

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять