Репетитор - Лариса С. id:93114

Лариса С.

150 грн/год

«Я закінчила університет з відзнакою і викладаю англійську мову в загальноосвітній школі в класах з 1 по 11 і займаюся репетиторством 8 років.»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10 - 11 класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7 - 9 класи

5 - 6 класи

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Мої уроки подобаються і дорослим і дітям. Я можу просто і доступно пояснити складні теми або механізми так, що буде зрозуміло далеко не професіоналові. Мені доводилося займатися з людьми, які приходили до мене, щоб переучуватися після невдалих уроків з іншими, що пропонують свою допомогу. У тому місті, в якому я жила до переїзду, я була в списку кращих вчителів. Цей список був складений в інтернеті самими клієнтами, які вже на той час перебрали багатьох викладачів перш, ніж знайшли те, що їм потрібно. Що я можу Вам дати під час навчання? 1. Зрозуміло і просто поясню граматичні конструкції і елементи, пов'язані з вимовою. 2. Дам необхідний набір слів, словосполучень і пропозицій для того, щоб висловити свою думку в основних життєвих ситуаціях. 3. Я буду навчати способу швидко запам'ятовувати слова. 4. Надам, розберу і допоможу вивчити стійкі вирази і розмовні шаблони за всіма розмовною темам. 5. Допоможу в діалоговому режимі відрепетирувати розмовні фрази. Мої пояснення настільки глибокі і зрозумілі, що деякі з моїх учнів самі починали потім викладати, навіть не маючи академічної освіти. Результат буде видно вже після перших кількох занять - Ви вже зможете висловлювати свої думки в деяких ситуаціях і будете розбиратися в базових ази граматики. Я пропоную займатися онлайн - по скайпу. Не бійтеся займатися по скайпу, це сучасний, дуже зручний і ефективний спосіб занять. Просто спробуйте!

Освіта:

Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), бакалавр, 2015

Вік:

36-45

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять