Досвід:

більше 10 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) (2011)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2011

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадTOEFL, IELTSРозмовна моваРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Про себе:

Ще не вивчаєте англійську, але мрієте заговорити? Маєте чудову можливість втілити цю мрію в реальність вже зараз, сучасна англійська з використанням відео та аудіоматеріалів.


Навчання:
- індивідуально
- підготовка до ДПА, ЗНО
- англійська для подорожей
- розмовна англійська
- курс "Speaking" (для вищих рівнів)
- для дітей початкової школи
- для дітей середньої школи
- для дорослих (від рівня Starter А1 до Upper-Intermediate C1+)


Пропоную:
- особистий підхід до кожного учня
- покращення знань з англійської мови
- цікаві заняття творчого змісту для швидкого, а головне ЯКІСНОГО засвоювання матеріалу
- застосування сучасних методик
- використання матеріалів іноземних видань


Час проведення занять не має значення:
- будні
- вихідні
- в ранковий час
- у вечірній час

Стаж роботи репетитором/викладачем 9 років - в університеті з студентами , та на курсах англійської мови з дорослими.

Відгуки клієнтів

Математика, 5 - 6 класи

Дитина ходила на репетиторство з математики, доступно пояснює, рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова

Професіонал свого діла. Рекомендую.

Математика, Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Олеся Богданівна пояснює матеріал дуже гарно. Все дуже сподобалось.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Було приємно працювати з Олесею. Займалися з задоволенням

Математика, 7 - 9 класи

Викладачем Олесею Богданівною задоволена. Дуже гарний репетитор.

Математика, Англійська мова, 7 - 9 класи

Олеся Богданівна - компетентний репетитор, знайшла спільну мову з дитиною. Заняттями цілком задоволені!

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Через ряд обставин займалися дуже мало часу. Гадаю репетитор хороший, сумлінно виконує свою працю .

Англійська мова, Розмовна мова

Олеся Богданівна хороший педагог. Після наших занять я став краще говорити і розуміти мову. Дуже задоволений її роботою.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Олеся Богданівна - хороший репетитор. Викладач потрібен був для підготовки до ЗНО. Нажаль зараз заняття призупинилися, так як репетитор немає змоги нас прийняти, лише по скайпу.Як репетитора рекомендую.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

почала займатися з дитиною через скайп, потім почала пропускати заняття, попереджуючи в останній момент, або взагалі не попереджуючи. В результаті в один день, перед самим заняттям написала, що має змінювати свою техніку і більше не зможе займатися з нами (не тимчасово, а взагалі). Я платила гроші після кожного заняття. І витрачала гроші не для того, щоб через 5 занять шукати нового вчителя, до якого знову дитина почне звикати. Дуже розчарована. Не надійна вчителька.

Математика, Підготовка до ЗНО

Олеся Богданівна - гарний і чуйний викладач. Ми готувалися до ЗНО з математики. Заняття дуже підготовані, матеріал пояснює зрозуміло. Мені сподобалося.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

З Олесею Богданівною я готувалась до здачі екзамену. Репетитор дуже приємна, добре пояснює матеріал, уроки цікаві й інформативні. Дякую Вам за співпрацю!

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Дитині дуже подобаються заняття з Олесею Богданівною. Вміє знайти підхід до дитини і зацікавити. Будемо займатися і далі. Роботою компанії і викладача залишилися задоволені.

Молодші класи

Олеся займалась з моєю дочкою Роксоланою математикою, українською мовою, читанням. Разом з викладачем здали ДПА і успішно перейшли у 5 клас. Будемо продовжувати займатися далі. Дуже хороший репетитор! Ми в захваті.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Репетитор Олеся Шевченко мені дуже сподобалась. З нею я набагато просунувся в своїх знаннях. І дуже задоволений результатом. Уроки викладач проводе в цікавій атмосфері, вміє пояснювати. До кожного уроку був заготовлений спеціальний матеріал. Можу рекомендувати мого репетитора.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Вважаю,що з Олесею Богданівною нам дуже пощастило! Вона пропонує цікаві уроки, завжди спокійна, позитивно налаштована. Син-другокласник помітно підтягнув свої знання, він став гарно читати, грамотно писати диктанти. Дякую репетиторській компанії "Букі" за те, що запропонувала нам такого досвідченого репетитора.

Англійська мова

Олеся Богданівна найкращий репетитор з усіх кого я знаю. Тай взагалі вона дуже приємна та відповідальна людина. Займалися ми з нею кожного дня напротязі місяця. Я значно покращила рівень своїх знань за цей час. Дуже дякую Олесі Богданівній за цікаві та пізнавальні заняття, рекомендуюю її тепер усім своїм друзям та знайомим.

Англійська мова

Дуже хороший викладач, я повністю всім задоволений. Результат помітний. Олеся дуже гарно та доступно пояснює матеріал, уміє знайти підхід. Заняття мені подобаються, завжди насичені та цікаві.

Англійська мова, Репетитор для дітей

Олеся Богданівна заслуговує найвищої оцінки за свою роботу. Вона дуже досвідчений репетитор і прекрасна людина. З нею комфортно працювати і цікаво вчитися. Репетитор так планує урок, що вдається засвоїти багато навчального матеріалу, отримати гарні знання. Дитина із задоволенням відвідує її уроки української та англійської мов, математики. Результат нашої співпраці з Олесею Богданівною нас дуже тішить і надихає на нові звершення.

Українська мова, Англійська мова, Французька мова, 7 - 9 класи

Мені Олеся Богданівна сподобалась відразу! Вона дуже весела, активна і життєрадісна. Тому моя дитина, яка вже закінчила 1 клас, з великим задоволенням відвідувала її заняття. Також Олеся Богданівна дуже гарно знає свою справу. Завжди проявляла себе професійним, вихованим та уважним репетитором. Знання моєї дитини покращились завдяки заняттям з нею. Сміливо рекомендую Олесю Богданівну іншим учням та батькам.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Моя донька їздила з села до Івано-Франківська на уроки до репетитора Шевченко Олесі. У Олесі талант вчителя. Вона одразу знайшла спільну мову з донькою. Зуміла на зрозумілому для дитини рівні донести матеріал уроку, зацікавила її. Дуже допомогла з граматикою та написанням твору для здачі ЗНО. І дитина змогла вступити на юридичний. Велика вдячність викладачу та компанії Букі надану допомогу!

Англійська мова

Олеся Богданівна - просто супер! Без складнощів знайшла підхід до дитини з важким характером. Коли син не хотів щось робити, він не чув ні маму, ні тата, він слухав лише Олесю. Вона вміла знайти потрібні слова, які мотивували Владислава на співпрацю. Працювали з репетитором лише на час літа, вчили англійську мову. Дякуємо педагогу за знання, терпіння та натхнення.

Англійська мова, Молодші класи, Молодші класи 1-4

З Олесею Богданівною ми, на жаль, займались лише протягом 2-ох місяців. У вересні нам не лишилося місця. Але роботою дуже задоволені. Як буде можливість обов'язково продовжимо. Репетитор швидко знаходить спільну мову з дітьми. В міру вимоглива, розумна та порядна людина, хороший спіціаліст. Дякуємо.

Англійська мова

Я абсолютно задоволена співпрацею з Олесею Богданівною. Вона враховує всі особливості учня. Уроки змістовні і гарно підібраний матеріал. Викладач інтуїтивно відчуває чому більше приділити увагу на кожному уроці. За цей час занять з Олесею мені вдалось покращити знання на 1 рівень. Дякую за професійну роботу компанії.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Олеся викладає англійську мову доступно, цікаво та професійно. На уроках вона використовує різноманітні методи роботи, наприклад, картки та робота з текстами. В цілому, я дуже задоволена роботою з нею та її ставленням до учнів та роботи. Дякую за підбір якісного репетитора.

Математика, 7 - 9 класи

Олеся Богданівна – комунікабельна і відкрита людина, тому з нею легко і приємно спілкуватися. Я завжди знала, чим займалась і що робила на уроці моя донька Діана. Репетитор звертала увагу на ті моменти, над якими потрібно було попрацювати додатково. Навіть у школі вчителька помітила наші успіхи у вивченні математики. Можу сміливо рекомендувати Олесю Богданівну як компетентного і досвідченого репетитора.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Я дуже задоволена своїми успіхами в складанні іспиту IELTS. А все завдяки репетитору Шевченко Олесі Богданівні. Вона підготувала мене всього за 2 місяці. До уроків з Олесею в мене була непогана розмовна англійська. Але цього було дуже замало для написання тесту такого рівня. За допомогою викладача я склала тест на 6! Без мого вчителя я б не справилась!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Про Стефанович Олесю можу сказати тільки... звісно хороше! Висока кваліфікація, глибоке знання англійської та помірна ціна! Все в ній добре. Готувала мою доньку Ірину до ЗНО. І коли в нас не виходило займатися завжди відносилася з розумінням та переносила заняття. Дитина гарно здала іспит. Тому можу рекомендувати Олесю Богданівну як знавця своєї справи!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Олеся С. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Івано-Франківськ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети Івано-Франківськ

100 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

4.9

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

170 грн/год

5

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

150 грн/год

5

Показати профіль