Олеся Ш.

id: 9346

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Математика, Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Молодші класи 1-4, Програма Росток, Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Старе місто, Центр, вул.Лепкого, біля гот. Надія

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Івано-Франківський національно-технічний університет нафти і газу (2012)

Ступінь:

Магістр

Займаюся у себе вул. Лепкого (біля паспортного столу)
Маю досвід роботи у Канаді, навчалась протягом 6 місяців, захистила там магістерську роботу. На 5 курсі навчання, навчалася у Польщі в Гірничій Академії Сташиця, там захистила диплом магістра по своїй спеціальності.
Займаюся репетитороством та викладанням англійської мови та математики у приватних навчальних закладах більше 3-ох років, досвід репетиторства більше 5 років
Пропоную цікаві, інтерактивні уроки. На заняттях приділяю увагу вимові учня, підготовці домашніх завдань, читання та письмо відповідно до предмету.

Відгуки клієнтів (15)Всі відгуки користувача

Молодші класи

Олеся займалась з моєю дочкою Роксоланою математикою, українською мовою, читанням. Разом з викладачем здали ДПА і успішно перейшли у 5 клас. Будемо продовжувати займатися далі. Дуже хороший репетитор! Ми в захваті.

Дарина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Українська мова та література, Англійська мова, Французька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Мені Олеся Богданівна сподобалась відразу! Вона дуже весела, активна і життєрадісна. Тому моя дитина, яка вже закінчила 1 клас, з великим задоволенням відвідувала її заняття. Також Олеся Богданівна дуже гарно знає свою справу. Завжди проявляла себе професійним, вихованим та уважним репетитором. Знання моєї дитини покращились завдяки заняттям з нею. Сміливо рекомендую Олесю Богданівну іншим учням та батькам.

Поліна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Моя донька їздила з села до Івано-Франківська на уроки до репетитора Шевченко Олесі. У Олесі талант вчителя. Вона одразу знайшла спільну мову з донькою. Зуміла на зрозумілому для дитини рівні донести матеріал уроку, зацікавила її. Дуже допомогла з граматикою та написанням твору для здачі ЗНО. І дитина змогла вступити на юридичний. Велика вдячність викладачу та компанії Букі надану допомогу!

Марія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Тетяна

Досвід: більше 1 року

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Математика

Вікторія
Вікторія

Досвід: більше 3 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова