Олеся Ш.

id: 9346

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Англійська мова, Математика

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Молодші класи 1-4, Програма Росток, Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Старе місто, Центр, вул.Лепкого, біля гот. Надія

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Івано-Франківський національно-технічний університет нафти і газу (2012)

Ступінь:

Магістр

Займаюся у себе вул. Лепкого (біля паспортного столу)
Маю досвід роботи у Канаді, навчалась протягом 6 місяців, захистила там магістерську роботу. На 5 курсі навчання, навчалася у Польщі в Гірничій Академії Сташиця, там захистила диплом магістра по своїй спеціальності.
Займаюся репетиторством та викладанням англійської мови та математики у приватних навчальних закладах більше 3-ох років, досвід репетиторства більше 5 років
Пропоную цікаві, інтерактивні уроки. На заняттях приділяю увагу вимові учня, підготовці домашніх завдань, читання та письмо відповідно до предмету.

На даний момент маю вільний час тільки в першій половині дні, до 13:00 у будні, пізніше не можу запропонувати вам години для навчання, вихідні також всі зайняті.

Відгуки клієнтів (17)Всі відгуки користувача

Англійська мова, TOEFL, IELTS

28.04.2017

З Олесею Богданівною я готувалась до здачі екзамену. Репетитор дуже приємна, добре пояснює матеріал, уроки цікаві й інформативні. Дякую Вам за співпрацю!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Молодші класи 1-4

14.04.2017

Дитині дуже подобаються заняття з Олесею Богданівною. Вміє знайти підхід до дитини і зацікавити. Будемо займатися і далі. Роботою компанії і викладача залишилися задоволені.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Молодші класи, Молодші класи 1-4

Олеся займалась з моєю дочкою Роксоланою математикою, українською мовою, читанням. Разом з викладачем здали ДПА і успішно перейшли у 5 клас. Будемо продовжувати займатися далі. Дуже хороший репетитор! Ми в захваті.

Дарина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Тетяна

Досвід: більше 1 року

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Математика

Юлія

Досвід: більше 5 років

Ставка: 90 грн/год

Предмети: Англійська мова, Польська мова