Анна-Марія Х.
Я - студентка медичного закладу. Дуже відповідально і з інтересом ставлюся до цієї професії. А без знань біології не можна зрозуміти медицину.
Я - студентка медичного закладу. Дуже відповідально і з інтересом ставлюся до цієї професії. А без знань біології не можна зрозуміти медицину.
Деталі про досвід викладання:
Біологія допомагає пізнати себе та навколишній світ. Методика передбачає вивчення теорії та понять відповідно до шкільної програми задля розвитку критичного мислення та вмінь диференціації та сортування інформації для практичних вмінь.
Дуже добре находжу спільну мову з абсолютно різними людьми. А наявність відкритого інформаційного каналу дуже важливе для навчального процесу. Біологію вважаю дуже важливим предметом та володію обширними знаннями, які можу викладати різними способами підбираючи їх індивідуально до кожного студента. Зв'язую теорію з практикою.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором