Шукаю учнів на репетиторство з математики. Доступно пояснюю матеріал. Індивідуальний підхід до учня.

29.03.2023

Марія Ш.

Створити замовлення

це безкоштовно

Предмет

Математика

Напрям підготовки

5-6-й класи

Ціна

250 грн/год

Місце занять

у репетитора, онлайн

Місто

Тернопіль

Проходження шкільного матеріалу! Навчання може здійснюватися як очно, так і дистанційно. Комфортні умови для навчання, легко і доступно. План навчання під кожного учня підбирається індивідуально! Кожен з них особливий, моє скромне завдання лише вдало скористатись їхньою особливістю ,щоб вони використовували її для розуміння і вивчення! Чи це проходження шкільних тем, чи надолуження прогалин, вивчення шкільних тем наперед. Ми можемо робити усе що буде корисно і доцільно для учня чи учениці! Розумна, тактовна та спокійна леді. Комунікативна та дуже добра!
Чудово скала НМТ та пробні ЗНО за інші роки! Вже маю досвід що у роботі з дітьми, так і репетиторстві з підлітками! Легко знаходжу спільну мову з дітьми та батьками!

Детальніше про репетитора

Марія Ш.

4.9відгуків: 9

250грн/год

Математика

Освіта: Тернопільський національний технічний університет ім. Пулюя (ТНТУ)

Досвід: більше 2 років

План навчання під кожного учня підбирається індивідуально!Кожен з них особливий,моє скромне завдання лише вдало скористатись їхньою особливістю,щоб вони використовували її для розуміння і вивчення!Чи це проходження шкільних тем,чи надолуження прогалин,вивчення шкільних тем наперед.Ми можемо робити усе що буде корисно і доцільно для учня чи учениці! Марія, 19 років. Молодий репетитор, проте вже з великим стажем роботи. Від 1 по 11 клас, стараюсь працювати з дітьми поглиблено у всіх темах. Навчаю термінології, розумінню умов, складання алгоритмів розвʼязування та цікавинкам для легкого обчислення.

4.9відгуків: 9

250грн/год

Створити замовлення

це безкоштовно

Детальніше

Інші оголошення репетитора