Підготуйся до НМТ на 200

06.02.2024

Анастасія Б.

Створити замовлення

це безкоштовно

Напрям підготовки

Підготовка до ЗНО

Ціна

250 грн/год

Місце занять

онлайн

Запрошую на цікаві та єфективні заняття з української мови. Формати занять: індивідуальні та групові (групи по 3-4 учня). Обирай індивідуальне навчання, якщо тоіб потрібно особлива увага та максимальна кількість тренувальних вправ. Обирай групові заняття, якщо любиш обговорення, пошук правльного варіанту, займатися з іншими. Будь-який формат занять передбачає сосбистий підхід. Заняття проводиться оналйн з використанням платформ Zoom або GoogleMeet.
Як проводитиметься заняття? Ви отримаєте доступ до онлайн дошки, на якій буде зібрано всі теоретичні матеріали та практичні завдання. Також у вас буде доступ до закритого Телеграм каналу, у якому ви зможете отримувати додаткові пояснення та щоденну підтримку, у разі необхідності. Раз на місяць провдитиметься тренувальне НМТ. Це тестування дозволить вам відстежувати всій прогрес впродовж навчання та звикнути до формату екзамену.
Тож якщо ви лише починаєте совю піготовку до НМТ, саме приєднатися до занять. Саме за допомогою них ви зможете отримати найкращі бали.

Детальніше про репетитора

Перевірений репетитор

Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації.

Репетитор - Анастасія Б.

Перевірений репетитор

Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації.

Анастасія Б.

Анастасія Б.

5відгуків: 4

250грн/год

Українська мова

Освіта: Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка (ПНПУ)

Досвід: більше 3 років

~ Завжди поряд з тобою. ~ Індивідуальні та групові заняття. ~ Підготовка до НМТ/ЗНО. Якщо ти хочеш швидко та якісно підтягнути свої знання, то запрошую на заняття. Рівень твоєї підготовки не важливий. Головне твоє бажання вчитися. Більше трьох років працюю з учнями різного віку. Орієнтуюся на захоплення учнів. У будь-якій справі важлива регулярна підготовка та практика. На уроках застосовую сучасні методи навчання, інтерактинві вправи різного рівня складності. Можливі дистанційні заняття на різних платформах. Гарантую якісну ...

5відгуків: 4

250грн/год

Створити замовлення

це безкоштовно

Детальніше

Схожі оголошення