6 найкращих каналів на YouTube для вивчення італійської мови

Будь-яку іноземну мову можна вивчати різними способами. Можна сидіти над граматичними вправами, дивитись фільми, читати книги, а також можна відкрити YouTube і вивчати мову завдяки блогерам. В цій статті я розкажу про найкращі YouTube-канали для вивчення італійської мови.

Вивчення італійської мови з правильною інтонацією та вимовою є важливим фактором. На каналах Youtube доступні відео, які дозволяють кожному вивчати італійську мову у своєму власному темпі. Ці відео пропонують носії італійської мови або люди, які володіють італійською на достатньому рівні, щоб її викладати, тому ці відео є хорошими інструментами для навчання. Якщо ви хочете вивчити італійську мову самостійно або використовувати відео як додатковий матеріал до чи після занять з репетитором, тоді ось добірка найкращих каналів YouTube для вивчення італійської.

Для початкового рівня:

1. Learn Italian with ItalianPod101.com

На цьому каналі ви відкриєте для себе більше, ніж 600 відео для вивчення італійської мови, включаючи стандартні слова та вирази. Цей канал ідеально підходить для того, щоб почати вивчати мову. Відео класифіковано за темами, тому кожен може вибрати тему, яка йому найбільше подобається. Наприклад, ви можете вивчити фрази для авіаперевезень, ввічливі речення, граматику та ділову лексику. На цьому каналі є різні відео для початківців, уроки в ігровій формі, субтитри французькою та італійською мовою.

2. ITALIamo

Канал містить досить добре організовані та пронумеровані уроки, завдяки яким ви точно захочете вивчити італійську мову. На цьому каналі ви навчитесь як правильно будувати речення, як представлятись, як вільно почуватись в барі тощо.

3. Learn Italian with Dialogues

Цей канал пропонує добре структуровані уроки італійської мови. Відео доступні кількома мовами і є пронумерованими. Ці відеоуроки дозволяють засвоїти велику кількість слів і поповнити словниковий запас, а також вивчити і покращити граматику.

Для більш високого рівня:

4. LearnAmo

Якщо ви шукаєте один з найкращих каналів YouTube для вивчення італійської мови, то в цьому допоможуть Граціана та Рокко, які супроводжуватимуть вас у дуже динамічному навчальному процесі. Доступні субтитри декількома іноземними мовами. Канал пропонує матеріали для вивчення італійської мови у своєму власному темпі - від правил вимови до підводних каменів, які існують в цій мові і яких слід уникати. Відкрийте для себе граматичні правила та італійські вирази. Однак слід пам’ятати, що відео вже вимагають певного рівня.

5. Learn Italian with Lucrezia

Щоб покращити свою розмову італійською мовою або просто покращити свою граматику та словниковий запас, перегляньте цей канал. Численні відео допоможуть покращити розуміння та вимову. Цей онлайн-канал ідеально підходить для тих, хто хоче вдосконалити свою мову та дізнатися більше про італійську. На ньому наявні також туристичні блоги. Ці відео допоможуть вам ідеально зануритися в країну, залишаючись вдома.

6. Impara l'Italiano con Italiano Automatico

На цьому каналі молодий хлопець пропонує вивчати італійську мову у веселій формі. Тут ви знайдете відео з вікторинами чи караоке, що також є одним із способів вивчення іноземної мови. Крім цього, хлопець пропонує купу корисних виразів, які часто вживають італійці. Є багато відео з його бабусею-італійкою, яка розказує про італійську мову від себе, як від представниці старшого покоління. Канал ідеально підходить для тих, хто вже раніше почав і зараз продовжує вивчати італійську.

Відтепер ніщо не може завадити вам вивчати наймилозвучнішу мову світу! Навчайтесь із задоволенням!

Автор: Анна К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайт