Жести, які використовують італійці під час розмови

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Поговоримо про італійські жести або іншими словами - про спосіб спілкування італійців за допомогою жестів. Італійці, як відомо, славляться своєю жестикуляцією під час розмови. Вони жестикулюють навіть тоді, коли розмовляють по телефону, і інша особа не може їх бачити. Для них це допоміжний спосіб для передачі своїх емоцій або підкреслення значення тієї інформації, про яку вони говорять. Завдяки жестам речення, про яке говорить італієць, набуває нового емоційного забарвлення. Щодо цієї теми створено безліч «мемів», оскільки часто жартують, що якщо італійцю зв’язати руки, то він не зможе розмовляти. Однак жестикулюють вони не просто абияк, а кожен жест має певне значення. А для нас – для тих, хто вивчають італійську, жести можуть стати допоміжною ланкою для розуміння італійців, адже достатньо вивчити всього декілька найпопулярніших з них, і ми вже зможемо передати італійцю якусь інформацію, навіть не знаючи певних італійських слів або граматики. Або ж навпаки, зможемо зрозуміти італійця, не вивчаючи при цьому купу нових слів і граматичних часів.

Деякі жести мають насправді складне значення і можуть заміняти не просто одне слово, а ціле речення. Багато жестів, які поширені в Італії, походять від неаполітанської традиції, батьківщини мови жестів. Саме в Неаполі спілкування за допомогою жестів набуває найяскравіших форм. Італійці говорять: «Un gesto vale più di mille parole - один жест вартує більше, ніж тисячі слів». Найпопулярніші фрази, які італійці позначають жестами: «я голодний», «ти збожеволів?», «тобі страшно?», «вау!» і так далі. Як бачимо, деколи вони використовують жести не тільки для того, щоб сказати щось про себе, але й щоб запитати щось. Давайте розглянемо деякі найвідоміші жести:

- легеньке і швидке тертя рук, ніби розігрівання їх: вказує на задоволеність;

- кусання пальця, зазвичай вказівного: вказує на гнів;

- ритмічне і повільне биття рукою на висоті шлунку, ніби показуючи на те, що не перетравив щось таке, що їв: означає, що ти не можеш чогось чи когось терпіти;

- вказівний і великий палець відкриті, рука обертається на зап'ясті вправо і вліво, ні повільним, ні швидким темпом: жест означає «я більше не можу»;

- відкрита рука, зі з’єднаними і витягнутими пальцями, ритмічно б’є збоку на рівні живота: свідчить про голод;

- рука торкається підборіддя, а потім рухається вперед: вказує на байдужість, повну незацікавленість. Це є дуже популярний жест;

- зібрати разом кінчики пальців і швидко рухати рукою, ніби махати нею від себе і до себе: означає «що хочеш?». Цей жест дуже поширений в Неаполі та на півдні Італії;

- відкрита рука, яку наближають до вуха: означає «я не розумію»;

- всі пальці стиснуті разом: вказує на те, що місце повне людей;

- злегка зігнутими пальцями постукувати по лобу: означає «ти в своєму розумі»;

- витирати уявний піт з лиця: означає, що було нелегко;

- потирати руки на рівні грудей: означає, що задоволений подією.

Деякі різні жести можуть мати однакове значення. Також вартує пам'ятати, що в італійській мові є багато вульгарних і поганих жестів, які вказують на брак хороших манер і асоціюються з не дуже вихованими людьми.

Для того, щоб краще зрозуміти як ці жести правильно показувати та як саме італійці жестикулюють під час розмови, я додаю до цієї статті посилання на відео на Youtube. Відео італійською мовою, тому більше підійде для тих, хто вже трохи розуміє італійську. Бо хто ж вам краще пояснить, як не сам італієць або італійка? Як то кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути (або в нашому випадку прочитати). Впевнена, що наочно ви зрозумієте куди краще. Успіхів у спілкуванні з італійцями! Здивуйте їх знанням якогось жесту!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Анна К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;