CELTA - моя правда про найвідоміший у світі курс для викладачів англійської мови. Частина 1

Мабуть, кожен з нас не раз задумувався над тим, що необхідно підвищувати свій професійний рівень, але як це зробити не усім зрозуміло. Нескінченні семінари та тренінги сьогодні вже не новинка, а навпаки – їх є аж надто багато, але таких, які справді щось вас навчать є одиниці. З часом, після тривалого відвідування таких вчительських заходів, особливо там де ти сидиш, пасивно слухаєш і ніяким чином не залучений, приходить усвідомлення, що вони великої користі не приносять, оскільки ти мало що з того впроваджуєш у свою практику. Тому для себе я вирішила, що більше ні на які безкоштовні або недорогі семінарчики, які переважно організовуються з метою прорекламувати школу і її вчителів, я більше не маю часу. Для себе я обираю тільки, таке навчання, яке триває довго, вимагає значних зусиль, ну і відповідно коштує дорого.

Протягом свого викладацького шляху, я відвідала заходи, які тривали від однієї години пасивного слухання, до місяця активної щоденної праці з виставленням оцінок. Відповідно ціни на таке різне навчання коливаються від 100 гривень до 1000 доларів, але і результат на виході теж різний. Тому, якщо ви справді дозріли до того, щоб підняти свій професійний рівень, то забудьте про такий вид навчання, як семінар та тренінг, а обирайте курс, що триватиме кілька тижнів або місяць.

Тут постає питання, який же ж курс обрати викладачеві, щоб дійсно щось якісно змінити у своїй практиці. Вибір тут великий – це може бути курс мовного коучінгу, який стає все більш популярний серед викладачів англійської, також курси з підготовки до міжнародних іспитів, та найпопулярнішими є кембриджські курси для викладачів, CELTA, CELT-P, CELT-S. Курси ці не тільки найпрестижніші та найпопулярніші, але вони є своєрідним паспортом для вчителя. І ви можете справді вибрати, те що підходить саме вам – CELTA, для тих, хто хоче працювати з дорослою аудиторією, CELT-P – для вчителів, які навчають дітей в початковій школі, CELT-S – для вчителів середньої школи.

Найпопулярнішим серед викладачів англійської мови є курс CELTA, який можна адаптувати і під молодших учнів, тому він і є лідером на ринку, не тільки в Україні, але і в англомовних країнах. CELTA можна пройти як в нас, так і в Америці чи Англії, але якщо ціна в Україні близько 1000 $, то за кордоном вам CELTA обійдеться у 2, 500 $, плюс витрати на дорогу, візи та проживання.

Про курс CELTA ходить багато міфів та легенд, є безліч упереджень, оскільки курс дорогий і навіть 2% кандидатів провалюють його. Багато хто має завищені очікування після цього кембриджського курсу, але CELTA це лише «перший необхідний трамплін» у вашій викладацькій кар’єрі. І хоч CELTAє майже еквівалентом диплома британського педагогічного коледжу, сказати що вона гарантує вам найпрестижнішу роботу з високим доходом ніколи не можна.

Тому, з одного боку CELTA сьогодні це маст хев для кожного вчителя англійської мови. Мені особисто, вона потрібна була для підтвердження своєї університетської освіти, бо свій диплом я отримала досить давно, а також для розширення горизонтів. Мені завжди хочеться покращувати свої уроки, і саме на CELTА можна навчитися проводити заняття саме по комунікативній методиці.

Звісно, деякі елементи вам можуть і не знадобитися в реальному вчительському житті, але загалом курс справляє добре враження, а найголовніше ти постійно включений в активну роботу. Не завадить почитати список рекомендованої літератури, адже ваші тьютори захочуть бачити цитати у ваших письмових роботах. Мені особисто, з селти стала у пригоді навичка language analysis, який я намагаюся готувати до уроку та досвід 8 відкритих занять, які оцінюють твої тьютори та одногрупники є дуже крутим, бо не все всі хвалять і кажуть як тобі де треба вдосконалитись.

Продовження. Частина 2

 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Оксана О.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;