Чи ефективні групові заняття?

Під час пошуків репетитора постаж питання, що ж краще обрати: індивідуальні заняття чи заняття у групі? У цій статті ми більш детально розглянемо переваги та недоліки кожного з варіантів, що певною мірою допоможе зробити вам правильний вибір. Тож почнемо:

Індивідуальні заняття:

Переваги:

1. Весь час приділяється лише вам/вашій дитині, ви не відволікаєтесь на сторонні фактори та людей довкола.

2. Графік навчання може бути плаваючим та змінюватись під ваші вподобання. Особливо актуально для тих, хто працює із нестабільним графіком роботи.

3. На індивідуальному занятті програма буде розроблена саме під вас, що допоможе швидше досягнути бажаного результату. Наприклад вам в короткий термін потрібно підтягнути конкретну проблему, як от ви не розумієте якийсь із часів- декілька занять, і ви вже впевнено ним володієте.

4. Можливість почати або закінчити трішки раніше/ пізніше. Ви лише один учень, а тому легше домовитись із викладачем.

5. Більш якісна перевірка домашнього завдання. Адже уся увага ваша, а тому будуть більш ретельно перевіряти та розбирати кожну помилку.

Недоліки:

1. Ціна. Хороший викладач скоріш за все не буде працювати задарма, тож доведеться витратити чимало коштів.

2. Не проходить "адаптація в соціумі". Коли ви не один на занятті, ви навчаєтесь говорити і доводити саме свою точку зору англійською мовою. Швидше включаєтесь в мовний процес, легше подолати мовний бар'єр із такими ж як і ти сам.

3. Зазвичай немає руханок, активних ігор у групі англійською мовою, що є вкрай важливим для початківців, малюків, дошкільнят, молодших класів. Так у ігровій формі дитина ненав'язливо вчиться читати, писати та розмовляти англійською.

Групові заняття:

Переваги:

1. Ціна. Групові заняття завжди коштують дешевше ніж індивідуальні. Також є можливість заплатити одразу за місяць занять, і потім взагалі не переживати, що забув гроші на заняття.

2. Багато інтерактивних технологій навчання. Це і картки із яскравими малюнками, цікаві вправи, ігри, руханки, пісеньки, мультфільми тощо. Це особливо актуально для малюків, адже у такому віці ще надто складно висидіти годину часу за підручником, а так у легкій формі разом з друзями ваша дитина швидко опанує новий матеріал і із задоволенням буде чекати наступного заняття. А це і є саме те, що вам потрібно: заохотити дитину до навчання!

3. Багато розмовної практики. У колі друзів, однодумців, колективу завжди легше подолати мовний бар'єр та навчитися говорити. Зникає скутість, адже довкола такі ж як і ви, прагнуть опанувати мову, роблять помилки, але вчаться, а це найголовніше. Ніхто не буде сваритися, усі підтримають.

Недоліки:

1. Неможливо змінити час занять чи перенести. Ви займаєтеся не самі, а тож маєте підлаштуватися під усю групу. Через якісь форс-мажорні обставини не вийде перенести заняття і звісно ж повернути кошти за нього, якщо ви оплатили наперед.

2. Не приділяють так багато персональної уваги. Ніхто вже так ретельно не перевірятиме домашніх завдань та не коригуватиме кожну помилку, адже якщо зайнятися коригуванням кожного- не вистачить часу, аби повноцінно провести заняття

3. Якщо вам потрібно підтягнути конкретну прогалину наврядчи ви це зробите дуже швидко, адже уся група знову ж таки іде за певним планом, а тому не буде підлаштовуватися окремо під кожного учня, тому соже пройти досить багато часу перш ніж ви перейдете до дійсно потрібної саме вам теми 

4. Якщо ви пропустили заняття, то можливо буде важко вхопити контекст наступного, це не індивідуальні заняття, а тож скоріш за все у викладача не буде часу швидко вам пояснити все те, що ви пропустили

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Дар'я К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;