Мотивація для вивчення німецької мови

Безліч людей задумуються над питаннями: «Для чого мені знати ще одну іншу мову, якщо я знаю німецьку? Навіщо мені ще вивчати англійську чи французьку мови?

Німецька мова - це одна із популярних світових мов,які зустрічаються. Саме ця мова допоможе пізнати світ і відкриє тисячі чудових можливостей,щоб існувати на європейському рівні.

Німецька мова - це жива мова,що постійно розвивається і користовується великим попитом серед населення не тільки Європи,а й інших континентів. Існує широке поле особистих інтересів і захоплень, які можна розвивати і використовувати при вивченні і знанні німецької язика.Вивченнянімецької мови зробить будь-яку подорож по Центральній Європі цікавіше і легше.

  • У будь-якої справи повинна бути мета

Багато сьогодні самостійно намагаються вчити німецьку мову, тому що це модно і популярно. Але без чіткої і реальної мети нічого путнього з цього заняття вийде. Адже саме конкретна мета буде змушувати вас кожен день брати в руки підручник.

Мету необхідно ставити не тільки глобальну, освоєння німецької розмовної мови за 2 роки. Дуже важливо створити собі велику кількість дрібних цілей. Наприклад: кожен день запам'ятовувати по 15 нових слів, проходити одну тему в підручнику або вчити форми дієслів. Таким же способом складається список з проміжних цілей (на тиждень і місяць).

Всі свої цілі треба не просто запам'ятати в розумі, а чітко прописати на папері. Це буде ваша програма самостійного вивчення німецької мови. І виконувати її треба неухильно день у день.

  • Робіть собі подарунки

Вище ми писали про цілі, які потрібно ставити перед собою. Але будь-яка мотивація тримається на тому, що після проходження певного етапу людина отримує якісь бонуси. Приз в кінці виграної гонки, диплом після закінчення університету, сертифікат про кінець навчання і т.д. Вивчення іноземної мови - не виняток. Якщо ви будете впевнені в тому, що після перетину фінішної стрічки отримаєте подарунок, то і мотивація буде присутня на протязі всього навчання.

В якості подарунка можете обрати для себе подорож до Німеччини або будь-яку іншу приємну для себе річ. Найголовніше - дотримуватися суворості до самого себе. Тобто якщо не впоралися з поставленим завданням, то і ніяких бонусів самому собі дарувати не можна.

  • Відмовтеся від негативу. Навчання - це цікаво

Багато людей ще до того, як сядуть за підручники створюють в своїй голові установку, що навчання - це нудно і нецікаво. І потім вже, з нудьгуючим виглядом, сідають за вивчення іноземної мови. Або згадайте, як в школі доводилося читати довгі параграфи з фізики, історії, географії. Ви,знехотя,брали в руки конспекти і проводили за ними години свого часу,намагаючись швидше зазубрити інформацію, ніж її зрозуміти. З такими думками жодна справа не вигорить!

  • Майбутнє поруч

З кожним роком навколишній світ стає все більш глобалізованим. Змішуються економіка різних країн, утворюються інтернаціональні корпорації. Але самі глобальні зміни пов'язані, звичайно ж, з лінгвістикою. Різні мови щільно взаємодіють один з одним, змішуються і змінюються. Якщо говорити про європейський континент, то ось уже кілька десятиліть в «старому світі» панує саме німецька мова . З кожним роком його вплив на континенті збільшується. Багато в чому це стало можливим завдяки економічному процвітанню Німеччини. 

  • Якщо нічого не працює

Якщо навіть застосувавши всі прийоми, які описані вище, ви ніяк не можете змусити себе сісти за вивчення німецької мови, тобто ще один спосіб, який практично гарантує, що ви вивчите іноземну мову. Досить записатися на курси німецької мови в мовній школі. Педагоги роблять навчання не тільки насиченим, а й цікавим. А ще будуть мотивувати вас на подальше вивчення мови кожного заняття.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Наталія М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;