Сторінка блогу репетитора – Олександра Р.

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Рейтинг:
Детальніше»

В цьому блозі авторка дасть корисні поради по вибору матеріалів для вивчення китайської мови, а також зробить порівняльний аналіз популярних підручників

У цьому блозі авторка розкаже як правильно звертатися до інших людей в Китаї, не порушувати комунікаційний етикет та завжди справляти гарне враження.

В цьому блозі я розповім все, що потрібно знати про екзамен HSK та підготовку до нього

Сьогодні ми не тільки вивчимо десять цифр китайської мови і за 15 хвилин навчимося рахувати до 100, а ще й розглянемо назви місяців та днів тижня!

Сьогодні ми поговоримо про популярні та ефективні техніки запам’ятовування ієрогліфів. Визначимо як правильно писати ієрогліфи, відрізняти їх, і ніколи не помилятися!

Сьогодні ми торкнемося базової граматики китайської мови і поговоримо про специфіку рахувальних слів та їх використання.

Сьогодні ми розглянемо тенденції сучасної китайської мови і поговоримо про сленг та його типи.

Сьогодні я поділюся власним досвідом створення навчального контенту для дітей молодшого шкільного віку та розповім про власні методики ефективного навчання дітей, концентрації їх уваги та подання необ

Ми розглянемо які типи мультимедійних матеріалів існують та в чому їх переваги. Я розповім як створити власний контент, зробити його максимально цікавим та ефективним для учнів.

Сьогодні я розповім у чому важливість гарної вимови та як можна її покращити. Ми розглянемо, які вправи та техніки існують та як ними правильно користуватися, щоб досягнути максимального результату.

12

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Інші новини:

Блог репетитора компанії Букі – Олександра Р.

репетитор Китайської мови

;