Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »

Reviews of visitors about the site

Current rating 4.58 from 1269 users.

Tell us what you think about BUKI.

You can find all the reviews and comments about the experience with BUKI on this page.

Registered tutors or visitors who have confirmed their identity via e-mail or social networks can leave feedback.

If you have any questions or faced any problem when working with the service, please write to us at [email protected]. We will review your request in detail within 1-2 days.

We appreciate your activity!

Help us to become better!

All reviews

Юлія

Posted today

Доброго дня , я дуже задоволена Вашою роботою , завдяки Вам я завжди знаходила потрібних репетиторів для своїх дітей. Останній наш досвід позитивний, це теперішній час , завдяки вам ми знайшли репетитора для наймолодшого сина , підготовка до школи з репетитором Вікторією , ми дуже задоволені . Вона на своєму місті, чудовий вчитель .

Company response

Юліє, нам дуже приємно, що ви високо оцінюєте роботу нашого сайту. Бажаємо продуктивної співпраці із викладачем!

Anna K.

Posted today

Жодного учня не знайшла через цей сайт. Дві заявки були, де треба було домовитись про перше зайняття. І якщо коротко, то вже на момент дзвінку діти вже мали своїх викладачів.

Company response

Анно, доброго дня. Дякуємо за зворотній зв'язок. Нам прикро, що заявки, які були у вас в роботі не стали успішними. Так буває іноді, на жаль, з різних причин. Ми радимо допрацювати ваш профіль: додати сертифікати/ дипломи, відеопрезентацію, надати в анкеті додаткову інформацію і незабаром більше потенційних учнів оберуть вас в якості бажаного викладача.

[email protected]

Posted 1 day ago

Дякую, завдяки вашому сайту, моя дитина займається з найнайнайсуперовешим викладачем української мови Івано Франківська Приймак Любов'ю Михайлівною!!!!

Company response

Ми дуже дякуємо вам за відгук! Раді, що ви задоволені викладачем!

Larysa N.

Posted 1 day ago

Дуже задоволена сайтом.

Company response

Ларисо, дякуємо за зворотній зв'язок!

Anna M.

Posted 1 day ago

Вже другий раз мені трапляється замовлення, де у клієнта російський номер телефону. Замовлення взагалі проходять якусь перевірку? Це дуже гидко і огидно, у такий складний для нашої країни час, давати українським репетиторам замовлення росіян!

Company response

Доброго дня, Анно. Дякуємо за ваш відгук. Заявка напряму від клієнта потрапляє до викладача, тому менеджер технічно не перевіряє всі заявки до призначення. На етапі обробки заявки менеджером такі заявки відразу закривають. Слава Україні!

Maks M.

Posted 2 days ago

Який сенс працювати репетитором-новачком, якщо всі заявки отримують топ-репетитори. 1 зірка

Company response

Доброго дня, Максиме. Дякуємо за ваш відгук. На заявку призначаються ті викладачі, яких обрав учень. Майже всі замовлення на сайті - персональні, де учні самостійно обрали собі репетитора. Тільки якщо обраний викладач відмовляється, заявка стає потенційною. Якщо ви відгукнулись на таку заявку, проте не отримали її, це може означати, що 1. учень відмінив заявку. 2. учень обрав сам іншого репетитора. 3. система призначила іншого репетитора. 4. менеджер закрив/ змінив заявку, бо вказана інформація не відповідала дійсності. Проте ви можете допрацювати ваш профіль: додати сертифікати/ дипломи, відеопрезентацію, надати в анкеті додаткову інформацію і незабаром потенційні учні оберуть вас в якості бажаного викладача. Якщо ви не вказали, що працюєте офлайн, але маєте таку можливість, вкажіть це в своїй анкеті, так ви швидше напрацюєте базу учнів, наберете достатньо рейтингу і згодом зможете перейти повністю в онлайн викладання.

Світлана

Posted 5 days ago

Дякую за професійний супровід та приємне спілкування, під час вивчення польської мови , Каріні Дудай!!!

Company response

Доброго дня, Світлано. Дякуємо за ваш відгук. Успіхів вам у вивченні польської мови!

Пономаренко Аліна

Posted 5 days ago

Мусієнко Світлана Василівна - вчителька , яка знайшла підхід с перших хвилин спілкування . Дитина з задоволенням чекала зустрічі з нею . Світлана Василівна - Вчитель з великої літери !

Company response

Аліно, дякуємо за ваш відгук! Бажаємо успішних занять!

Світлана

Posted 11 day ago

Порекомендували чудового репетитора з яким цікаво працювати.

Company response

Світлано, вдячні за зворотній зв'язок! Звертайтеся, завжди раді допомогти.

Павло

Posted 17 days ago

Знайшов викладача онлайн з саксофону. Залишив заявку. За 20 хвилин викладач уже написав мені у вайбері. Супер. Домовились про заняття. Чекаю.

Company response

Дуже дякую за ваш відгук! Ми раді бути корисними для вас! Бажаємо успішних занять!

Rate it!

or log in through social networks: