Reviews of visitors about the site

Current rating 4.65 from 992 users.

Tell us what you think about BUKI.

You can find all the reviews and comments about the experience with BUKI on this page.

Registered tutors or visitors who have confirmed their identity via e-mail or social networks can leave feedback.

If you have any questions or faced any problem when working with the service, please write to us at [email protected]. We will review your request in detail within 1-2 days.

We appreciate your activity!

Help us to become better!

All reviews

Тетяна

Posted 1 day ago

Хотіла б залишити відгук про дуже гарного тренера з шахів - Хріновського О.Р. Ця людина привила любов до шахів моєму сину.За 2,5року він отримав 1-й розряд.Олексій Романович вміє найти підхід до дитини,цікаво та доступно пояснює матеріал.Дякуємо йому за сумлінну працю!!!

Company response

Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за ваш відгук про викладача. Успішної вам співпраці із репетитором!

Елена

Posted 2 days ago

Довгань Лина Васильевна, сильный преподаватель, смогла заинтересовать сына. Предметы "История Украины" и "Юриспруденция". Спасибо. Удачи и благодарных учеников.

Company response

Доброго дня, Олено. Вдячні за ваш відгук. Раді, що ви задоволені викладачем!

Ірина

Posted 3 days ago

Обрала учителя з математики для школяра 6 класу. Але менеджер запропонувала іншого репетитора, бо обраний не відповідав на запит. Новий репетитор - Іван, виявився неймовірно здібний до викладання, молодий та активний. Син залишився задоволеним.

Company response

Доброго дня, Ірино. Дуже дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви задоволені викладачем. Успіхів на заняттях!

Лілія

Posted 4 days ago

Відправила запит на роботу з конкретним викладачем. Саме з цією людиною я хотіла працювати. Без моєї згоди менеджер почав шукати іншу. Знайдений за ініціативою меденеджера викладач, також нічого не розуміючи, написав мені, пропонуючи варіанти роботи. Таким чином і я, і спеціаліст потрапили у вкрай незручне становище. Дуже неприємний досвід.

Company response

Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за ваш відгук. Репетитор, якого ви обрали, на жаль, відмовилася від заявки, про що ми надіслали вам сповіщення на пошту. Пізніше вам телефонував наш менеджер, проте, на жаль, ви теж не змогли відповісти. Тому вам було призначено іншого викладача, який погодився на вашу заявку. Якщо вам не підійшов викладач, ви можете самостійно обрати іншого на сайті, або вказати свої побажання нашому менеджеру, і вам допоможуть з вибором. Перепрошуємо, якщо наш сервіс міг принести вам будь-які незручності.

Анжеліка

Posted 6 days ago

Займаюсь у Марії Куртишової вчу словацьку вчителька дуже подобається знайшла до мене підхід а це доречі дуже важко. Дуже гарно і доступно розповідає. Рекомендую цю вчительку

Company response

Доброго дня, Анжеліко. Дякуємо за ваш відгук. Продуктивних вам занять із викладачем!

Христина

Posted 6 days ago

Сайтом дуже задоволена ,за короткий термін знайшла чудового репетитора Ірину своїй сестрі.Ірина дуже швидко знайшла підхід до дитини і сестра займається в своє задоволення ,тому я дуже щаслива.

Company response

Доброго дня, Христино. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді вашим успіхам!

Назар Руденко

Posted 7 days ago

Хочу сказать спасибо преподавателю Назару Руденко, для нас было важно, чтобы преподаватель объяснял предмет понятно для ребенка ,так и получилось. После первого занятия по геометрии сын сказал, что узнал и понял больше чем за весь год в школе !!! И большой показатель , что ждет с нетерпением следующего занятия.

Company response

Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені викладачем!

Наташа

Posted 7 days ago

Самый лучший

Company response

Доброго дня, Наташо. Дуже дякуємо вам за відгук!

Тетяна

Posted 8 days ago

Хочу лишити відгук про викладача з математики Бондарцову Галину Михайлівну. Викладач знайшла підхід до дитини, добре пояснює. Дитині почала подобатися математика і покращилися знання і оцінки. Я дуже усім задоволена.

Company response

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Марія

Posted 9 days ago

Займалась у Сніжани Гайдай Сніжана гарно та доступно пояснює, має підхід до кожного учня, результами ЗНО з хімії була дуже задоволена! Дійсно рекомендую!

Company response

Доброго дня, Маріє. Дякуємо вам за відгук про викладача! Раді вашим успіхам на ЗНО!

Rate it!

or log in through social networks: