Reviews of visitors about the site

Current rating 4.69 from 460 users.

Please leave your review about BUKI.
Your review will be available to all other users on BUKI.
To confirm your identity, please follow the link that will be sent to your email address or sign-in using available social networks.
Thank you !

Help us to become better!

All reviews

Валентина

Posted 1 day ago

За допомогою вашого сайту знайшли Дуже гарного репетитора Ольгу Б. Дуже вдячні, за місяць навчання хороші результати, Ксенії подобаються методи підготовки, які пропонує Ольга, вважаю Ольга - професіональний педагог.

Company response

Доброго дня, Валентино. Щиро вдячні за такі слова про наш сайт та спеціаліста, якого вам підібрали. Впевнені, що надалі результати Ксенії будуть тільки покращуватися!

Галина

Posted 2 days ago

Вікторія. К. Дуже хороший педагог, людина своєї справи, знайшла підхід до моєї дитини, допомогла надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Вікторія за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Company response

Галино, дуже вдячні вам за відгук. Раді, що підібраний нами репетитор вам підійшов. Успіхів на заняттях з Вікторією :)

Yurii

Posted 2 days ago

Не приятно, но хочется написать про Диану Ц. Первое занятие, человек не пришло, трубку не берет и не перезванивает. Очень не красиво.

Company response

Здравствуйте, Юрий. Приносим свои извинения. Напишите, пожалуйста, на центральную почту [email protected] ваш номер заказа, мы поможем разобраться в сложившейся ситуации. При надобности мы подберем другого педагога.

Татьяна

Posted 4 days ago

Дуже класна репетитор, донька задоволенна. Цікаво розповідає, дуже мила, приємна дівчина. Щиро вам дякуємо.

Company response

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за відгук. Бажаємо продуктивної подальшої співпраці з викладачем!

Tetiana P.

Posted 4 days ago

Дякую за співпрацю!

Company response

Тетяно Аркадіївно, і вам вдячні за зворотній зв'язок. З вами приємно працювати!

Daria F.

Posted 7 days ago

Сайтом довольна! Единственный минус, половина сообщений с вашего сайта попадают в папку "Спам" (из-за этого пропустила несколько персональных заявок, так как оповещений с этой папки нет), хотела решить эту проблему самостоятельно, но в интернете нашла информацию только о том, что об этом должен позаботиться отправитель. Буду рада если вы решите эту проблему. Заранее спасибо!

Company response

Дарина, раді що вам усе подобається і дякуємо за ваш відгук!) По питанню з потраплянням листів у спам: ми завжди дуже активно працюємо над позитивною репутацією нашого домену для поштових сервісів і відсоток доставки листів близький до 97%, але, на жаль, ситуації таки трапляються. В такому випадку рекомендуємо відкрити даний лист, який уже потрапив в спам, і знайти опцію "позначити як НЕ спам", або щось схоже, або перетягнути лист у "Вхідні" і проробити це для кількох листів. Ваш поштовий клієнт запам'ятає, що листи такого типу від даного адресату не є спам і буде надалі залишати їх у вхідних. Для мене це точно чудово працює з Gmail і впевнений, що вам теж допоможе. Якщо ще виникнуть додаткові питання - пишіть на [email protected] в будь-який час)

Артур

Posted 10 days ago

Благодаря сайту нашёл себе репетитора - Нечай Валентина. Отличный репетитор , доступно объясняет . Спасибо сайту за большой спектор репетиторов.

Company response

Здравствуйте, Артур. Спасибо за то, что выбрали нас. Успехов вам в изучении польского языка.

Ирина Дуброва

Posted 11 day ago

Очень благодарна компании за работу и огромный выбор репетиторов. С вашей помощью нашли прекрасного репетитора по Истории Украины - Ирину К. Замечательный педагог с прекрасными знаниями и умением донести их ученику. Спасибо!!!

Company response

Ирина, благодарим вас за оценку нашей работы. Всегда рады, когда ученики остаются довольны выбором репетитора! Успехов вам!

Дмитро

Posted 11 day ago

Займався з Андрійчук Володимиром Петровичем, підготував до сесії за неділю. Склав на всі 35 із 40. РЕКОМЕНДУЮ!!!!! Від чистого серця

Company response

Дмитро, дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Лілія

Posted 12 days ago

Щиро вдячна компанії BUKI за те, що допомогли нам знайти репетитора. Дмитро Олександрович людина своєї справи, знайшов підхід до моєї дитини, допоміг надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Дмитре за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Company response

Ліліє, дуже дякуємо за високу оцінку нашої роботи та за такі чудові слова про викладача. Продуктивних та успішних вам занять :)

Rate it!

or log in through social networks: