Reviews of visitors about the site

Current rating 4.64 from 1117 users.

Tell us what you think about BUKI.

You can find all the reviews and comments about the experience with BUKI on this page.

Registered tutors or visitors who have confirmed their identity via e-mail or social networks can leave feedback.

If you have any questions or faced any problem when working with the service, please write to us at [email protected]. We will review your request in detail within 1-2 days.

We appreciate your activity!

Help us to become better!

All reviews

Oksana D.

Posted 1 day ago

Просто, доступно, корисно!

Company response

Оксано, дякуємо за ваш відгук.

Ольга

Posted 2 days ago

Дуже вдячна репетитору з української мови, Вікторії Вікторівні. Чудовий викладач з цікавою подачею матеріалу. Син просто в захваті. І вже відразу помітні результати в знаннях.

Company response

Доброго дня, Ольго. Дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Тетяна

Posted 5 days ago

Добрый день. Работаю с преподавателем по арабскому языку, Нурой. Очень знающий и приятный человек. Знает и понимает что действительно важно для меня на каждом занятии. Подход очень нестандартный, что и привлекло мое внимание. Несмотря на боязнь арабского, через месяц мы составляли сложные предложения в двух временах. Постепенно пополняется словарный запас одновременно и существительные и глаголы. Т.е сразу формируются примеры...... Могу рассказывать долго, попробуйте. Очень рекомендую

Company response

Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за ваш відгук! Раді вашим успіхам!

Вікторія

Posted 5 days ago

Доброго дня. Хочу подякувати викладачу з англійської мови Ольга К. buki.com.ua/user-85328.Професійний викладач та гарна людина. Моя дитина в захваті від співпраці з Ольгою. Рекомендую!

Company response

Вікторіє, дякуємо за ваш відгук! Бажаємо успішних занять із викладачем!

Ірина

Posted 5 days ago

Дуже вдячні репетитору з Географії Ярославу Юрійовичу. Чудовий викладач з цікавою подачею матеріалу. Син просто в захваті. І вже відразу помітні результати в знаннях.

Company response

Доброго дня, Ірино. Ми вдячні за ваш відгук про репетитора! Бажаємо успіхів!

Sofia

Posted 8 days ago

Я дуже вдячна Ліні за те що вона змогла - допомогти мені з математикою) Я була задоволена від кожного закінчення урока з нею)

Company response

Софіє, дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені навчанням!

Світлана

Posted 9 days ago

https://buki.com.ua/user-118032/ Чудовий репетитор, знайшла підхід та зацікавила до навчання математики мою дитину. Дякую!

Company response

Світлано, дуже дякуємо за ваш відгук! Бажаємо успішних занять із викладачем!

Kateryna H.

Posted 12 days ago

Ваш сервіс зовсім не допомагає у пошуках учнів. Я підтверджую замовлення, намагюсь отримати якусь заявку, а у відповідь нічого. Вам платиться комісія за надання учнів, але це зовсім не працює.

Company response

Доброго дня, Катерино. Дякуємо за ваш відгук. Менеджери не ведуть розподіл замовлень між викладачами. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Зверніть увагу на свій профіль - наявність дипломів, нагород, відеопрезентації, графіку, блогу. Якщо ваш профіль добре заповнений, ви наберете більше рейтингових балів і ваша анкета стане привабливою для потенційного учня. Для потенційних заявок: заявку автоматично отримає репетитор, який відгукнувся першим, якщо протягом 30 хвилин після нього більше ніхто не відгукнувся. Якщо за цей час відгукнулися декілька репетиторів, то система автоматично призначає на заявку репетитора з найвищим рейтингом. Проте, якщо в цей час відгукнеться репетитор, вибраний раніше учнем із каталогу, то система призначить його на цю заявку, оскільки він бажаний для учня. Оплата за заявку здійснюється тільки після успішного проведення тижня занять з учнем, а не наперед.

Nastia Melnichuk

Posted 12 days ago

Займаюсь з репетитором по підготовці до FCE всім дуже задоволена.

Company response

Дуже дякуємо за ваш відгук! Успіхів вам!

Lubov

Posted 14 days ago

Моя дочка працює з два а репетиторами з англійської мови Юлією Босюк та математики Юлією Молюща,хочу подякувати обом дуже хороші викладачі, добре пояснюють дану тему ,мають підхід до дитини,дочка з задоволенням займається з ними.Щиро їм вдячна.

Company response

Дуже дякуємо, за ваш відгук! Ми раді вашим успіхам! Завжди раді допомогти, звертайтеся!

Rate it!

or log in through social networks: