Reviews of visitors about the site

Current rating 4.66 from 368 users.

Please leave your review about BUKI.
Your review will be available to all other users on BUKI.
To confirm your identity, please follow the link that will be sent to your email address or sign-in using available social networks.
Thank you !

Help us to become better!

All reviews

Юлия К.

Posted 2 days ago

Хочу выразить огромную благодарность преподавателю математики Татьяне Александровне!(id: 33628). Отзывчивый и справедливый репетитор!нам очень повезло,что мы занимаемся именно у неё!

Company response

Дякуємо за високу оцінку.

Ирина

Posted 2 days ago

Хочется выразить огромную благодарность преподавателю английского языка Татьяне (id:14237) и отметить высокий профессионализм. Занятия проходят в интересной форме, материал предоставляется четко и понятно, отмечается индивидуальный подход к ученику. Каждый раз жду следующего занятия и с удовольствием посещаю своего репетитора. Это очень позитивный, приятный и квалифицированный человек. Спасибо, Татьяна, за ваш труд!

Company response

Доброго дня. Дякуємо за відгук

Анна

Posted 2 days ago

Спасибо Вам большое!!!! очень довольна я и мой сын преподавателем Ларисой,контакт, понимание с первой встречи.Очень нравится,как преподносит материал занятий,на профессиональном уровне.И человек-замечательный.Занимаемся третий месяц, результат на лицо и на оценках.Спасибо большое за профессионализм!!!!!

Company response

Доброго дня, Анна. Дякуємо за відгук!

Саша

Posted 2 days ago

Займаюсь с репетитор Людмила ! Мені все нравиться прекрасна репетиторь ,і людина рада, шо я її нашла ,мені нравитьсядо неї ходить!!!!!!!

Company response

Дякуємо за позитивний відгук. Успіхів у навчанні!

Віра

Posted 3 days ago

Дочка займається підготовкою до ЗНО з української мови з Марією (id: 24495). Задоволені викладачем на 100%. Матеріал викладається грамотно та методично. Йдемо до своєї мети.

Company response

Доброго дня, Віра. Відгук опубліковано на сторінці викладача!

Свiтлана Б.

Posted 3 days ago

Дякую за гарну роботу!!!!Відмінно

Company response

Доброго дня, Світлана. Дякуємо за високу оцінку сервісу!

Тарас С.

Posted 5 days ago

Не можна залишити відгук для учителя..

Company response

Доброго дня, можете залишити відгук з номерами заявки на офіційну пошту [email protected] . Менеджер опублікує !

Anastasiia R.

Posted 5 days ago

Взяла 2 заявки учнів. Провела перші заняття і далі учні обіцяли, що будуть займатись, а від них ні слуху ні духу. Ні грошей нічого. Комісію на сайті оплатила і ще попала на гроші. Не знаю, чи це підставні люди чи ні, але це виглядало дуже підозріло, адже казали, що займатись будуть, а тут в один момент відмовились двоє. Ніколи такого перед тим не було. Лише через ваш сайт таке. Дорогі викладачі і репетитори будьте дуже уважні, не попадіться, як я.

Company response

Доброго дня, Анастасія. Просимо вказати більш детальну інформацію з номерами заявок на офіційну пошту [email protected] . Менеджер допоможе вирішити вашу проблему !

Лариса

Posted 5 days ago

Доброго дня.Дякую компанії за оперативну роботу .Дуже задоволені викладачем німецької мови пані Образ Наталею , вона не лише вчитель від Бога і хороший психолог , а й чудова людина. Дуже швидко знайшла підхід до мого сина , змогла зацікавити предметом і результат - 10 балів з нім.мови у школі .Дякую.

Company response

Доброго дня, Лариса. Дякуємо за позитивний відгук. Опублікували на сторінці викладача!

Татьяна

Posted 6 days ago

Спасибо . Ребёнок мотивирован и работает с учителем с большим желанием

Company response

Доброго дня, Тетяна. Бажаємо успіхів в навчанні!

Rate it!

or log in through social networks: