Reviews of visitors about the site

Current rating 4.64 from 557 users.

Please leave your review about BUKI.
Your review will be available to all other users on BUKI.
To confirm your identity, please follow the link that will be sent to your email address or sign-in using available social networks.
Thank you !

Help us to become better!

All reviews

Alina V.

Posted today

Не получила ни одного ученика за 3 недели активного принятия заявок!

Mariia K.

Posted today

Замечательный сервис, очень удобный в использовании, спасибо Вам за возможность обучать как деток, так и взрослых! Рекомендую для репетиторов!

Yana K.

Posted today

За 3 тиждні жодного учня

Андрій

Posted today

Дякую вашому сайту за викладача якого швидко знайшли. Роботою поки задоволений. Сподіваюсь так буде і надалі.

Company response

Андрію, і вам дякуємо за те, що вибрали нас! Успіхів у навчанні!

Ольга

Posted today

Дякую, за Ваш сайт.Ми дуже вдало знайшли репетитора для сина -10-11 класу.Особлива вдячність репетитору з англійської мови, Ігорю.П., дитині дуже подобалось з ним займатись, продовжували б і надалі, але обставини склались так, що вимушені зробити перерву у навчанні, та шукати нового викладача. Величезна подяка Игорю.П., оскільки дитина ходила на занняття з задоволенням, та мала прогресс у вивчені англійської мови.

Company response

Ольго, дуже дякуємо і вам за зворотній зв'язок. Раді, що ви залишилися задоволені співпрацею із викладачем. Завжди раді допомогти!

Ирина

Posted today

Удобный сервис и оперативные менеджеры: я оставила заявку вечером, к обеду перезвонил менеджер, сказала, что не может связаться с репетитором (для дочки), которого я выбрала, но может предложить другого, и через полчаса перезвонила преподаватель польского Ирена Б. Через два дня я снова воспользовалась сайтом, но уже для поиска репетитора немецкого (для сына) - Влада. Очень довольна преподавателями. Спасибо.

Company response

Здравствуйте, Ирина. Нам очень приятно быть полезными для вас. Обращайтесь, всегда рады помочь.

Natalіia K.

Posted 1 day ago

Працюю з сайтом вже давно, все подобається, але недавно стикнулася з кількома неточностями, коли вирішила завести блог: -В правилах ведення блогу в "Питання та відповіді" вказано, що унікальність тексту повинна становити 80%, а в "Мої блоги" - 90% -В "Мої блоги" є вимога про мінімальну кількість символів - 2000, але при написанні статті її не пропускає якщо символів менше 3500 -Немає інформації про час перевірки статті модераторами Допрацюйте це будь ласка. Такі неточності трішки демотивують

Company response

Доброго дня, Наталіє. Дякую за зауваження. Якщо у вас виникли запитання стосовно публікації блогів, звертайтесь до контент-менеджера Олександри [email protected]

Katierina І.

Posted 2 days ago

Здравствуйте. Почему я не могу получить заявку? На потенциальные заявки постоянно нажимаю, а ещё ни одной не получила. Что-то не так с моей анкетой или в другом проблема?

Company response

Здравствуйте, Екатерина. Заказ приходит на почту одновременно всем подходящим репетиторам. Если он вам недоступен, значит кто-то среагировал быстрее. Вы можете доработать свою анкету (добавить копии дипломов и сертификатов) или воспользоваться услугой ТОП, чтобы получать персональные заказы, а не общие.

Natalia K.

Posted 2 days ago

Скажіть, будь ласка, чому я не можу взяти замовлення відразу, як воно приходить? Дякую

Company response

Доброго дня, Наталю. По вашому місту доступних замовлень немає. Персональні заявки пропонують викладачу, якого обрали і керуються виключно побажаннями клієнта. Якщо ви маєте на увазі якесь конкретне замовлення, що вам пропонували, то ви можете натискати, що ви "бажаєте взяти замовлення", і якщо воно ще актуальне, і ви підходете на дане замовлення, то вам його нададуть. Будь-які питання та пропозиції ви можете надіслати на центральну пошту [email protected]

Ірина

Posted 2 days ago

Дякую Романні за чудові уроки) Позитивна, харизматична, вміє зацікавити, швидко видно результат роботи за короткий час!!!

Company response

Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук про викладача. Успіхів вам!

Rate it!

or log in through social networks: