Reviews of visitors about the site

Current rating 4.65 from 284 users.

Please leave your review about BUKI.
Your review will be available to all other users on BUKI.
To confirm your identity, please follow the link that will be sent to your email address or sign-in using available social networks.
Thank you !

Help us to become better!

All reviews

Svietlana M.

Posted 1 day ago

Надійшла персональна заявка від учня №216399. За посиланням було написано: "Дане замовлення для вас не доступне, оскільки на нього був призначений інший репетитор. Прогляньте інші замовлення в особистому кабінеті."

Марина К.

Posted 1 day ago

Оставила заявку репетитору. Пришло на почту письмо о том что преподаватель принял заявку и написал. На сайте создался чат, в котором (я так понимаю автоматически заготовленное сообщение с данными). Я решила позвонить для уточнения нашей дальнейшей работы. Но на том конце провода мне сказали что ни чего не знают, и ни чего не получали, и первый раз слышат о моей заявке. Сказали что как только получат запрос, перезвонят. До менеджера невозможно дозвонится. В чате менеджер не отвечает.

Anna I.

Posted 1 day ago

Дякую за чудову співпрацю!!!

Olha T.

Posted 2 days ago

Чудова робота.Дякую.

Company response

Ольго, а вам дякуємо за співпрацю і довіру до нашого ресурсу)

Vіktorіia K.

Posted 2 days ago

Співпрацею зі сайтом дуже задоволенна. Претензій з приводу роботи менеджерів не розумію. У них дуже багато заявок, але на протязі дня вони завжди відповідають. Також всі менеджери дуже ввічливі і любязні, відповідають на будь-яке запитання з приводу роботи сайту. На жаль, проблеми з клієнтами виникають достатньо часто, учні самі не розуміють чого хочуть, але менеджери завжди з’ясовують ситуацію і без проблем знімають заяву.

Company response

Вікторіє, щиро дякуємо за ваш відгук. Обов'язково передамо менеджерам :) Дякуємо вам за співпрацю. Бажаємо вдячних учнів!

Klavdiia S.

Posted 2 days ago

Дякую.Задоволена.

Company response

Дякуємо за співпрацю! :)

Nіna T.

Posted 5 days ago

Дякую, наразі все ок!

Company response

Ніно, дякуємо за високу оцінку!

Сергій. К

Posted 6 days ago

Дуже велика вдячність репетитору польської мови Наталі Михайлівні.Мій син отримує велике задоволення від навчання з нею.Видно ,що людина фахівець своєї справи.Сподіваюсь на здійснення мрії сина.

Company response

Ми раді, що викладач вам сподобався і ваш син робить успіхи у вивченні мови! Дякуємо за відгук!

Фёдор

Posted 9 days ago

Велике дякую репетитору Юліані Прокіпчак за дуже добре репетиторство з словацької мови

Company response

Дякуємо за ваш відгук! Успіхів у вивченні словацької :)

Марія

Posted 11 day ago

Дуже задоволені репетитором Владою Тряшциної.Вдячні їй за індивідуальний підхід до дитини , зацікавлення,за доступність роз'яснення і взагалі дякуючи заняттям з англійської дитина покращує не тільки саму мову ,але й розвивається загалом.Рекомендуємо Владу усім знайомим та дякуєм за цікаві заняття.

Company response

Дякуємо за відгук!

Rate it!

or log in through social networks: