Репетитор - Альона А. id: 134970

Альона А.

400 грн/год
400 грн/год

Навчалася та працювала в Норвегії. Також знаю кілька мов, викладаю англійську та норвезьку.

Альона А. 5.0(відгуків: 2)

Навчалася та працювала в Норвегії. Також знаю кілька мов, викладаю англійську та норвезьку.

Предмети

Англійська мова

Норвезька мова

Англійська мова

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10-11-й класи
  • Розмовна мова
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • 5-6-й класи
  • Підготовка до ДПА (4 клас)

Деталі про досвід викладання:

Велика увага на розмовну англійську, але також і граматика.
Уроки готую під ціль учня.

Норвезька мова

Рівні викладання

  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Рівень C1-C2
  • Репетитор для початківців
  • Ділова та бізнес мова
  • Вступ за кордон
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2

Деталі про досвід викладання:

Велика увага на розмовну англійську та норвезьку, але також і граматика.
Уроки готую підлогу ціль учня.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю мови для дітей та дорослих. Мої учні успішно склали іспити ДПА/ЗНО, також Bergenstest – норв. мова. Учні кажуть, що зі мною уроки проходять дуже цікаво і час пролітає дуже швидко. Я працюю не тільки за книгами, але також створюю уроки з інтересу та мети учнів, щоб вони якнайшвидше розмовляли мовою, що вивчається. Для розмовної практики підбираються цікаві теми для обговорення, базуючись на автентичних джерелах. Для кожної теми готується список питань для обговорення. Також Ви отримуєте файл – список нових слів, підібраних по темі, щоб Ви могли легко і точно висловити свої думки, а також збагатити словниковий запас. Під час розмови я виправляю та пояснюю Ваші помилки.
Матеріал, що вивчається на занятті, буде закріплюватися в письмовій формі у вигляді домашнього завдання Усі мої учні задоволені, відгуки можна переглянути в Інстаграм.

Освіта:
Oslo Fjord Norge, спеціаліст, 2015
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Альона А.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Валентина

5+

04.05.2022

Норвезька мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Дякую Альоні!!! Дуже хороший вчитель норвезької мови!!!!!
Bohdana Drobit

5+

11.03.2022

Норвезька мова, Рівень А1-А2

5+

З Aleona, ми розпочали курс норвезької мови А1-А2. Чудовий педагог. Ми знайшли спільну мову і порозуміння з першого заняття. Урок проходить на одному подиху - все чітко і ясно , доступно подається матеріал. Немає потреби зазубрювати матеріал, адже з правильним поданням інформацііі, матеріал відкладається «на поличці в голові». Оскільки , в мене нестабільний графік роботи , заняття проводяться не завжди в один час, але АLeona з розумінням відноситься до цього, що теж немало важливо для репетитор