Tutor - Natalia M. id: 76907

Natalia M.

400 UAH per hour
400 UAH per hour

Natalia M. 5.0(reviews: 27)

Subjects

Graphic arts

Design

Online Marketing

Photoshop lessons

Graphic design

Computer literacy

Teaching levels

For beginners
Basic level
Improvement of skill

Teaching levels

Improvement of skill

Teaching levels

Basic level

Teaching levels

For beginners
Basic level
Improvement of skill

Teaching levels

Basic level
Improvement of skill
Adobe Illustrator

Teaching levels

Tutor for children
For beginners
Adobe Illustrator

Lessons may take place

At students’ place:
No
At tutors' place:
No
Online:
Yes

About:

Education:
H.S. Skovoroda Kharkiv National Pedagogical University, Master's degree, 2019
Age:
26-35
Experience:
more than 10 years

Video presentation

Tutor's calendar

Here are the hours when the tutor has the opportunity to work with new students. The information about the available time slots may change every hour in real time. That is why you have to discuss the exact time with a tutor

Feedback

The posted reviews came from students registered on the website, who actually used the tutor's educational services.

27 Reviews about Natalia M.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

8

5+

19

Дарья

5

08.06.2023

Graphic design, Basic level

5

Хочу поділитися своїм позитивним відгуком про Наталію. Мені дуже подобається, як Наталія вкладає велике зусилля у пояснення матеріалу. Вона завжди готова відповісти на усі запитання та надати додаткову допомогу, коли це потрібно. Завдяки її наполегливості та підтримці, я почуваю себе впевнено в своїх знаннях та навичках графічного дизайну.... more»
Анастасія

5+

29.05.2023

Graphic design, Basic level

5+

Дуже гарна репетиторка, все чітко та зрозуміло. Приємна людина і компетентна вчителька. Дуже рекомендую!... more»
Ольга

5

06.12.2022

Graphic design, Adobe Illustrator

5

Хочу залишити свій відгук, тому ще Наталія дійсно універсальний викладач з дуже великим досвідом в області графічного дизайна. Я не початківець, і ми обговорювали тему нашого навчання, тому я можу сказати, що отримала ті знання, які я хотіла. Бажаю всім успіхів в навчанні! Дякую Наталії.... more»
Лариса

5+

06.12.2022

Graphic arts, Photoshop lessons, Web-Design, Graphic design, Computer literacy, Basic level

5+

Хочу висловити глибоку подяку Наталі за її професіоналізм. Грамотно та доступно подався матеріал. Дуже відповідальна, пунктуальна та доброзичлива. Педагог завжди на зв'язку та готова прийти на допомогу будь-якої хвилини. Я задоволена, що Наталя була моїм викладачем. Дуже рекомендую!!!... more»
Ігор

5+

14.11.2022

Graphic design, Basic level, Adobe Illustrator

5+

Наталія допомогла почати працювати в програмі Adobe Illustrator - необхідно було в стислий термін освоїти цю програму з нуля для подальшого навчання дизайну та анімації. Ми підібрали оптимальний графік та час, уроки були дуже насиченими та цікавими, домашні завдання завжди перевірялися і ми виконували "роботу над помилками". Рекомендую Наталію як креативного, відповідального та пунктуального викладача та дякую за допомогу!... more»
Надія

5

24.10.2022

Graphic design, Basic level, Adobe Illustrator

5

Дуже кваліфікований викладач. Володіє практиками графічного дизайну і може донести їх до учня та розказати деталі.... more»
Діана

5

18.09.2022

Design, Graphic design, Basic level

5

Ми з Наталією Олександрівною займалися не багато, але мені дуже сподобався цей викладач. Вона вдало організовуює кожен урок, зрозуміло пояснює та підлаштовується під швидкість і можливість учня сприймати інформацію. Також що є для мене важливим - зосередженість на своїй роботі. Жодного разу ми не відходили в сторону інших питань та тем, лише все про програму та її інструменти. Завдяки нашим урокам тепер я можу легко користуватися Adobe Photoshop i виконувати будь-які роботи. 5/5 Дякую!... more»
Оксана

5+

24.08.2022

Photoshop lessons, Graphic design, For beginners

5+

Навчання у Наталії йде за чітким планом. Як для початківця, для мене всі уроки дуже зрозумілі, підтримка від педагога доступна в будь-який час, Наталя завжди на зв'язку. Всі заняття змістовні, насичені корисною інформацією, прикладами. Для закріплення матеріалу після кожного уроку домашні завдання з послідуючим розбором та коригуванням від педагога. Наталя - майстер своєї справи. Дуже вдячна їй за те, що ділиться своїми знаннями.... more»
Таня

5+

30.06.2022

Graphic design, Adobe Illustrator

5+

Наталя – чудовий викладач. Доньці дуже подобається вивчати Фотошоп із Наталією.... more»
Маргарита

5+

04.06.2022

Graphic design, Basic level

5+

Я уже як три місяці навчаюся в Наталії, і, мушу визнати, я відчуваю, що на кілька кроків ближче до своєї мрії. Я відчуваю, що у мені є новий досвід, нові уміння й навички. Я завжди з нетерпінням чекаю наступного уроку. А після вивчення курсу "Adobe Illustrator з нуля" наші уроки просто сповна творчістю. Створення візитівок на власний смак, колажів, оголошень - та навіть книжкових обкладинок! Я дуже рада, що обрала саме цього викладача, і ні в якому разі не шкодую про свій вибір. Тому буду й над... more»
Наталія

5+

22.02.2022

Graphic arts, Photoshop lessons, Graphic design, For beginners

5+

Наталія – чудовий викладач! Уроки проводить цікаво і дуже зрозуміло пояснює матеріал. Мені, як новачкові, важливо, щоб було просто і зрозуміло. Мені дуже подобається займатися з нею. Рекомендую!... more»
Вікторія

5+

30.11.2021

Graphic design, Basic level

5+

Донька (16 років) вивчає з Наталією Photoshop, дуже задоволена як процесом навчання, так і результатом. Наші найкращі рекомендації Наталії... more»
Надежда

5+

30.11.2021

Graphic design, Basic level

5+

Хороший, пунктуальний викладач пояснює матеріал дуже доступно. Усі уроки відбуваються вчасно, без переносів та затримок. Враження тільки позитивні, раджу всім!... more»
Юлія

5+

29.10.2021

Photoshop lessons, For beginners

5+

Вивчаю із Наталією Photoshop. Займаємось ось уже 3 місяці один раз на тиждень, але я вже майже освоїла всі базові функції програми. Наталя дуже доступно та зрозуміло пояснює теми, видає цікаві домашні завдання та не завантажує зайвою теорією. Тепер я можу створити колаж, плакат, візитку та іншу друковану продукцію, можу відретушувати фотографію, зробити корекцію кольору, малювати і багато іншого. Для мене уроки стали цікавим хобі, до того боялася навіть відкрити Photoshop. Планую також пройти у ... more»
Карина

5+

11.07.2021

Graphic design, Improvement of skill

5+

Спасибі, я дуже задоволена тим що саме Наталія М. мій репетитор. Ми швидко знайшли спільну мову, викладається матеріал чітко і доступно а також професійні фішки прискорюють роботу дизайнера особливо цінні.... more»
Наталія

5+

05.07.2021

Photoshop lessons, For beginners

5+

У Наталії чудова ПРАКТИЧНА програма вивчення графічного редактора в Photoshop. Вона займається з мій донькою (їй 11 років) І це не нудні уроки зайди туди натисни то і буде тобі щастя. А є цікаве завдання (картинка) І що б її отримати потрібно паралельно використовувати той чи інший функціонал програми. Таким чином дитина на практиці вивчає програму і отримує задоволення від процесу і в кінці уроку результат який її радує! В кінці уроку Наталія видає домашку, що б закріпити пройдений матеріал і д... more»
Вероника

5

12.05.2021

Photoshop lessons, For beginners

5

Спеціаліст своєї справи.... more»
Євгенія

5+

08.05.2021

Graphic arts, Photoshop lessons, Graphic design, For beginners

5+

Наталія гарний репетитор графічного дизайну, є помітний прогрес після занять.... more»
Валерія

5+

29.04.2021

Graphic design, Basic level

5+

Найкраща компанія та чудові менеджери. Дякую за підбір кваліфікованого викладача. Все сподобалось. Рекомендую.... more»
Марія

5

25.02.2021

Photoshop lessons, For beginners

5

Заняття пройшли добре, я задоволена співпрацею.... more»
Оля

5+

13.12.2020

Graphic design, Basic level

5+

Син тільки почав займатися з Наталією і йому дуже подобається. Хороший вчитель, ми задоволені.... more»
Анжела

5

19.11.2020

Photoshop lessons, Graphic design, Improvement of skill

5

Викладач чудова, дохідливо пояснює, уважна до допущених помилок, при розборі домашніх занять. Оцінка викладача 5 балів. Рекомендувавши.... more»
Віктор

5

18.11.2020

Photoshop lessons, Graphic design, Basic level

5

Викладач досить швидко зі мною зв'язався. Приначили урок і я задоволений заняттями. Дякую також сайту, що запропонували гарного викладача. Буду звертатись ще)))... more»
Зінаїда

5+

20.09.2020

Graphic design, Basic level

5+

Це заняття, від яких отримуєш максимум задоволення і знань. Наталія не тільки дохідливо пояснює, відповідає на всі питання, а й надихає любити Графічний дизайн ще більше ❤️... more»
Михайло

5+

23.08.2020

Photoshop lessons, Graphic design, For beginners

5+

П'ять з великим плюсом. Хочу порекомендувати всім! Шукав репетитора, який проводить заняття на своїй території. Що дозволяє більш глибоке засвоєння матеріалу, це моя думка. Контактна дівчина легко знаходить спілкування з учнями.... more»
Лідія

5+

04.07.2020

Photoshop lessons, For beginners

5+

Найкращий викладач. Дуже доступно пояснює, чуйна і приємна Наталі з легкістю навчить всьому, що знає! Я дуже задоволена своїм викладачем і буду навчатися у неї і далі.... more»
Сергій

5+

09.06.2020

Photoshop lessons, Basic level

5+

... more»
More reviews»

Blogs

Полезная информация для желающих изучать векторный графический редактор Adobe Illustrator.

В этой статье хочу рассказать историю графического редактора Photoshop, с чего все начиналось, как он постепенно оброс знакомыми деталями и как стал таким, как сейчас.

Рисование фигурами, настройка фигур и управление ими.

All blogs »

Tutors with similar parameters

Анастасія Н. id: 165528

Анастасія Н.

Репетитор-викладач малювання, образотворчого мистецтва, академічного малюнка. Підготую до творчого конкурсу до будь-якого вишу чи училища України. Навчу професійно малювати з будь-яким рівнем офлайн або онлайн)

5
350грн/год
Дмитро К. id: 172963

Дмитро К.

Я - досвідчений програміст з більш ніж 5-річним стажем у розробці ПЗ. Я люблю передавати свої знання та допомагати іншим досягати успіхів у програмуванні. Я маю досвід викладання як початківцям, так і досвідченішим учням. Мій основний стек технологій включає С#, JavaScript, Python, Unity, React Js, Selenium, Unity, Cypress.

350грн/год
Наталія Т. id: 29806

Наталія Т.

Навчаю основам комп'ютерного дизайну, роботі в найпопулярніших графічних пакетах, відеомонтажу, верстці і створення сайтів.

4.9
350грн/год

Natalia M. tutor - Graphic arts, Design, Online Marketing, Photoshop lessons, Graphic design, Computer literacy. Kharkiv.