Топ-3 найскладніших явища в англійській мові

Рейтинг:
Подробнее»Все блоги пользователя

Мільярд людей вивчають англійську по всьому світу, і більшість з них борються з одними і тими ж речами: часи, артиклі, фразові дієслова і т.д. З огляду на той факт, що багато слів, які використовується в англійській мові, походять від латинських і давньогрецьких слів - не дивно, що заплутатися в них цілком реально.

Існують ряд доказів, що підтверджує те, що англійська є складною мовою для вивчення. В англійській є божевільна система правопису, і здається, що кожне слово становить свої власні правила вимови, так як англійська запозичив багато слів з інших мов. Крім цього існують ще «Неправильні дієслова» в англійській мові, які часто є головним болем.

труднощі в англійській мові

Отже, з якими труднощами можна зіткнутися при вивченні англійської? Саме про це ми сьогодні з тобою поговоримо.

 

Орфографія зводить з розуму

Найпоширеніша скарга навчають англійську мову - це те, що написання слів часто не має нічого спільного з їх вимовою. Наприклад, досить легко навчити когось, як писати букву «а», але потім його повинні навчити, що вимова цієї букви змінюється в таких словах, як hat, hate і father. У слові oak ця буква взагалі не вимовляється.

Порівняйте це з простотою нашої мови, на якому «а» та інші голосні рідко змінюють вимову від слова до слова.

До того ж, а англійською абсолютно повно омофонів - слів, які звучать однаково, але мають різні значення або написання. Ось приклад:

The door was too close to the table to close. (Перше «close» вимовляється з м'якою "S" і перекладається як «близько», в той час як друге "S" вимовляється твердіше і використовується в значенні «закрити»)

Занадто багато способів говорити про майбутнє

В англійській є вісім різних граматичних структур для вираження майбутнього. Вони часто передають надзвичайно тонкі підтексти, які автоматично сприймає інший носій мови.

Наприклад, я питаю тебе про твої плани на вечерю сьогодні ввечері, і ти відповідаєш: «I'll get pizza on the way home». Я знаю, що ти тільки що спонтанно вирішив це зробити. Однак, якщо ти скажеш мені «I'm getting pizza» носій зрозуміє, що ти запланував покупку піци.

Пропозиція «I'm getting pizza» означатиме, що покупка піци запланована і, можливо, навіть був заброньований столик у ресторані. Так само ти можеш сказати «I was going to get pizza» - структура, яку іноді називають future in the past, вказує на те, що ти можеш змінити свою думку. Просто говорити про реальний майбутньому - коли справа стосується уявного майбутнього - це ще гірше.

 

Маленькі слова мають велику значимість

З самого початку вивчення англійської мови, ми стикаємося з допоміжними дієсловами. Передбачається, що «допоміжний» означає «допомагати», але ніколи граматичний термін не застосовувався більш оманливе. Для тих, хто вивчає англійську мову ці дієслова є перешкодою. В англійському вони використовуються для того, щоб ставити питання, спростовувати пропозиції, підкреслювати і показувати, що ми вже знаємо відповідь на питання, яке ми задаємо. До таких допоміжним дієсловам ми відносимо: «be, do, і have» і їх еквіваленти в минулому часі "was / were, did, і had». А також будь-які інші слова, які додаються в «допомогу», такі як: «will», «would», «can», «should» і т.д.

В англійській є ще більш дрібні слова, які викликають проблеми - a / an і the, ще відомі як певні і невизначена артиклі. Якщо ти стикався колись з іспанським або французькою мовою в школі, ти міг би подумати, що з англійським набагато легше - оскільки немає статі у іменників. Однак англійський компенсує це безліччю правил про те, коли використовувати, які є винятки, а коли їх взагалі не потрібно використовувати. Навіть люди, які побіжно говорять по-англійськи протягом 20 або більше років, припускаються помилок.

Ми сьогодні тобі розповіли про декілька головних труднощів, з якими стикаються люди, що говорять по-англійськи. Проте в залежності від рідної мови людини, існують інші специфічні перешкоди, які заважають при вивченні англійської мови.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Анна З.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Легкий англійський словниковий запас: things та stuff

У статті йдеться про використання слів things та stuff в англійській мові.

Автор: Маркіян Т.

Ексцентричні тренування. Вплив ексцентричної фази вправ на м'язовий ріст і силу.

Методи збільшення ефективності ексцентричних тренувань. Ексцентричні тренування мають потужний вплив на розвиток м'язової маси та сили.

Автор: Наталія Ф.

10 поширених варіантів слова “туалет” англійською

У статті висвітлено 10 поширених варіантів слова “туалет” англійською.

Автор: Маркіян Т.

Легка розмова англійською: розмова про інтереси та хобі

У статті йдеться про те, як побудувати розмову про хобі, про те, чим ми любимо займатися у вільний час та про спільні інтереси.

Автор: Маркіян Т.

Розмовляйте англійською природно: wanna, gimme, lemme, gonna

У статті йде мова про такі скорочення, як «wanna», «lemme», «gonna», «gotta», «gimme», «kinda» і «dunno».

Автор: Маркіян Т.

Тренування після травм: як безпечно повернутися до активного способу життя?

Дотримання правильних методик допоможе повернутися до фізичної активності без ризику для здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Другие новости:

;