Топ-3 найскладніших явища в англійській мові

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Мільярд людей вивчають англійську по всьому світу, і більшість з них борються з одними і тими ж речами: часи, артиклі, фразові дієслова і т.д. З огляду на той факт, що багато слів, які використовується в англійській мові, походять від латинських і давньогрецьких слів - не дивно, що заплутатися в них цілком реально.

Існують ряд доказів, що підтверджує те, що англійська є складною мовою для вивчення. В англійській є божевільна система правопису, і здається, що кожне слово становить свої власні правила вимови, так як англійська запозичив багато слів з інших мов. Крім цього існують ще «Неправильні дієслова» в англійській мові, які часто є головним болем.

труднощі в англійській мові

Отже, з якими труднощами можна зіткнутися при вивченні англійської? Саме про це ми сьогодні з тобою поговоримо.

 

Орфографія зводить з розуму

Найпоширеніша скарга навчають англійську мову - це те, що написання слів часто не має нічого спільного з їх вимовою. Наприклад, досить легко навчити когось, як писати букву «а», але потім його повинні навчити, що вимова цієї букви змінюється в таких словах, як hat, hate і father. У слові oak ця буква взагалі не вимовляється.

Порівняйте це з простотою нашої мови, на якому «а» та інші голосні рідко змінюють вимову від слова до слова.

До того ж, а англійською абсолютно повно омофонів - слів, які звучать однаково, але мають різні значення або написання. Ось приклад:

The door was too close to the table to close. (Перше «close» вимовляється з м'якою "S" і перекладається як «близько», в той час як друге "S" вимовляється твердіше і використовується в значенні «закрити»)

Занадто багато способів говорити про майбутнє

В англійській є вісім різних граматичних структур для вираження майбутнього. Вони часто передають надзвичайно тонкі підтексти, які автоматично сприймає інший носій мови.

Наприклад, я питаю тебе про твої плани на вечерю сьогодні ввечері, і ти відповідаєш: «I'll get pizza on the way home». Я знаю, що ти тільки що спонтанно вирішив це зробити. Однак, якщо ти скажеш мені «I'm getting pizza» носій зрозуміє, що ти запланував покупку піци.

Пропозиція «I'm getting pizza» означатиме, що покупка піци запланована і, можливо, навіть був заброньований столик у ресторані. Так само ти можеш сказати «I was going to get pizza» - структура, яку іноді називають future in the past, вказує на те, що ти можеш змінити свою думку. Просто говорити про реальний майбутньому - коли справа стосується уявного майбутнього - це ще гірше.

 

Маленькі слова мають велику значимість

З самого початку вивчення англійської мови, ми стикаємося з допоміжними дієсловами. Передбачається, що «допоміжний» означає «допомагати», але ніколи граматичний термін не застосовувався більш оманливе. Для тих, хто вивчає англійську мову ці дієслова є перешкодою. В англійському вони використовуються для того, щоб ставити питання, спростовувати пропозиції, підкреслювати і показувати, що ми вже знаємо відповідь на питання, яке ми задаємо. До таких допоміжним дієсловам ми відносимо: «be, do, і have» і їх еквіваленти в минулому часі "was / were, did, і had». А також будь-які інші слова, які додаються в «допомогу», такі як: «will», «would», «can», «should» і т.д.

В англійській є ще більш дрібні слова, які викликають проблеми - a / an і the, ще відомі як певні і невизначена артиклі. Якщо ти стикався колись з іспанським або французькою мовою в школі, ти міг би подумати, що з англійським набагато легше - оскільки немає статі у іменників. Однак англійський компенсує це безліччю правил про те, коли використовувати, які є винятки, а коли їх взагалі не потрібно використовувати. Навіть люди, які побіжно говорять по-англійськи протягом 20 або більше років, припускаються помилок.

Ми сьогодні тобі розповіли про декілька головних труднощів, з якими стикаються люди, що говорять по-англійськи. Проте в залежності від рідної мови людини, існують інші специфічні перешкоди, які заважають при вивченні англійської мови.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Анна З.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;