Університети Києва — куди вступати? Огляд найкращих ВУЗів столиці: викладацький потенціал, студентське життя, наукова та громадська діяльність

 

З кожним днем все ближче і ближче початок вступної кампанії до ВНЗ України. Майбутні абітурієнти вже повним ходом готуються до здачі випускних екзаменів та ЗНО. Це надзвичайно важливий період у житті молодих людей, що стоять на порозі дорослого життя. Як тільки будуть здані всі тести та отримані результати успішності учнів, перед ними постане нове непросте запитання — куди подавати документи? В який університет та на яку спеціальність вступати? Частина випускників вже напевно вирішила для себе ці питання. А для тих, хто ще вагається, чи ще не знає, де хоче провести свої студентські роки, починається серія публікацій про головні ВНЗ столиці “Університети Києва — куди вступати?”.

 

Ми ставимо перед собою за мету зробити огляд найкращих університетів Києва, висвітлити кращі сторони навчання в них, описати можливості цих університетів: викладацький склад, студентське життя, науковий потенціал, зв'язки з закордонними установами, можливості працевлаштування після закінчення ВНЗ. Сподіваємося, наступні публікації будуть корисними як для абітурієнтів, так і для всіх громадян, що цікавляться сучасним станом освіти в університетах України, та в Києві зокрема.

 

Почнемо свою розповідь з Києво-Могилянської академії (Національний університет “Києво-Могилянська академія”). Вибір цього університету для початку серії публікацій, звичайно, був не випадковим, адже Могилянка — один з найстаріших навчальних закладів в Україні, зі своєю унікальною історією, специфічним підходом до організації самого процесу навчання, з найбагатшим на події студентським життям, та постійним бажанням рости далі як університет та спільнота молодих наполегливих і прогресивних людей!

 

Тож першу публікацію з серії “Університети Києва — куди вступати?” читайте тут: 

“Києво-Могилянська академія — унікальна пропозиція на ринку університетів України”.

Опубликовано:

2012-03-11

Раздел: Школьное образование