Репетитор - Ізюм - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
120 грн/год

4.9

120 грн/год

4.9

200 грн/год
200 грн/год
120 грн/год

5

120 грн/год

5

150 грн/год
150 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
Знайдено 7 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Тетяна про репетитора Володимир Я.

Я подала заявку для пошуку репетитора з російської мови але, щоб викладав англійською, оскільки мій чоловік зовсім не розумів російської. Володимир Михайлович зміг нам допомогти в цьому питанні. Наразі Алі за станом здоров`я не може відвідувати педагога, до того ж ми найближчим часом відлітаємо в іншу країну, але викладач достойний. Це кваліфікований спеціаліст, який сумлінно ставиться до занять. Дякуємо за допомогу в підборі репетитора.

Людмила про репетитора Ольга П.

Було, на жаль, два уроки (по сімейним обставинам), але репетитор сподобався як спеціаліст та як людина, дякую!


Часто задавані питання про Репетитор Ізюм

🥇 Як правильно обрати репетитора?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Ізюм, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитора в місті Ізюм?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 7 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".

🏠 В яких районах міста можна обрати репетитора?

Ви можете обрати заняття з репетитором у наступних районах міста: