Репетитори фізики - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 30

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
120 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
90 грн/год
80 грн/год

3

3

80 грн/год
200 грн/год

5

5

200 грн/год
170 грн/год
170 грн/год
80 грн/год
400 грн/год
120 грн/год
300 грн/год
300 грн/год
200 грн/год
100 грн/год
Знайдено 883 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Олена про репетитора Єлизавета С.

Єлизавета хороший репетитор, дуже пунктуальна, доступно подає і пояснює матеріал. Швидко знайшли спільну мову з дочкою. Прогрес є, продовжуємо займатися. Репетитора рекомендуємо!

Ольга про репетитора Владислав Б.

Репетитором і дитина, і я мама задоволені. Доступно пояснює матеріал, оцінки помітно покращились. Тому вдячні сайту за такого чудового викладача.

Аліна про репетитора Юлія Х.

Юлія Вікторівна працює професійно, підбирає змістовний матеріал для занять, працює на результат. Я і моя донька-восьмикласниця Алевтина надзвичайно нею задоволені. Шкільний бал підвищився. Математика виявилася не таким уже і складним предметом завдяки цьому педагогу.

Ірина про репетитора Михайло М.

Михайло чудовий викладач. Мій син займається з задоволенням. Михайло дуже чітко і професійно проходить з ним складні теми підвищеної складності, задачі і по фізиці, і по математиці, не говорячи про шкільну програму. Вміє доступно пояснити, користується найкращими програмами в скайпі. Завдяки цьому навіть під час карантину ми продовжуємо повноцінно займатись! Дуже вдячна.

Наталія про репетитора Константин К.

Займалися спочатку з Константином очно, потім перейшли на онлайн заняття, в зв'язку з карантином. Дуже подобається і та, і та форма навчання. Репетитор уміє дуже чітко і структуровано подати матеріал.

Олена про репетитора Інна Л.

Чудовий репетитор та відповідальна людина. Знайшла підхід до дитини. Матеріал завжди цікавий та корисний. Вдалося покращити знання. Рекомендую.

Лариса про репетитора Вікторія Д.

Дякуємо Вuki за знайомство з Вікторією. Гарна і легка подача матеріалу, дитині подобається займатися і гарні результати. Дитина розуміє матеріал. Ми задоволені заняттями.

Влада про репетитора Леонід Б.

Спасибі Леоніду за підготовку з хімії. Займалися влітку 2 місяці - дуже допоміг у підготовці до 9-го класу.

Оксана про репетитора Людмила Д.

Задоволені роботою репетитора. Працюємо більше 2х місяців. Заняття проходять динамічно, без змін і переносів, що вкрай важливо. Спочатку викладачем були виявлені прогалини в базових знаннях, працюємо над їх заповненням паралельно з опрацюванням нового матеріалу за програмою. Підхід у викладача дійсно індивідуальний, тому що студент працює за специфічною програмою онлайн школи.

Тетяна про репетитора Андрій Г.

Андрій Александрович дуже чемний уважний викладач. Докладно доносить матеріал. Син займається з задоволенням.