Репетитори з хімії - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 39

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
120 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
80 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
400 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
300 грн/год
300 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
100 грн/год
200 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
Знайдено 1163 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Марія про репетитора Альона Н.

Альона - прекрасний репетитор! Вивчали з нею і математику, і хімію. З обох предметів успішність покращилася. Це - чудовий результат!

Новіков Макс про репетитора Тетяна В.

Тетяна - дуже грамотний вчитель, зуміла знайти індивідуальний підхід до дитини, підтягнула з предметів. Результат є. Дякую!

Вікторія про репетитора Альона Д.

Олена Вадимівна допомогла нам справитися з поставленими цілями - повторити програму 7 класу, та паралельно вивчати програму 8 класу. Сину подобалося займатися з даним репетитором, він завжди чекав нових занять.

Тетяна про репетитора Анастасія Я.

Репетитором залишилися задоволені. Методика проведення занять нам підійшла. Анастасією Олександрівною був застосований індивідуальний підхід до учня. Хоча заняття проходили лише три місяці, були досягнуті значні успіхи. Результат - син успішно склав ЗНО. Оцінка репетитора - 5. Рекомендую Анастасію Олександрівну, як висококваліфікованого викладача.

Оксана про репетитора Ірина Б.

Репетитор Ірина Олегівна заслуговує оцінку 12 з 12 можливих. Син Роман, який вчиться у 7 класі, займався з вчителем і йому вдалось покращити значно оцінку. Вона на уроках застосовувала багато цікавинок та додаткової літератури. Плануємо працювати і в подальшому, адже Роман на уроках отримує значно більше знань, ніж у школі.

Оксана про репетитора Ольга Г.

Відмінна співпраця з репетитором Ольгою Володимирівною, оцінюємо на 10 по 5 бальній системі. Рекомендуємо викладача до співпраці!

Олена про репетитора Віталіна А.

Дуже задоволена викладачем. Дівчина приємна і ввічлива. Чудово розбирається в предметі, відповідає на всі запитання

Алла про репетитора Альона К.

Все чудово. Донька займається з пані Альоною і дуже задоволена. Уроки цікаві, подача матеріалу в доступній формі. Однозначно рекомендуємо!

Віктор про репетитора Олена Г.

Дуже хороший репетитор. До неї ми з сином Владиславом звертаємося, коли йому стає щось не зрозуміло в шкільній програмі, а саме програмі 8 класу. Олена Василівна справді завжди може допомогти та направити дитину та її розум у правильне русло та підкорегувати його знання.

Ольга про репетитора Антоніна Г.

Антоніна Анатоліївна - просто супер репетитор. Дуже добре підготувала дитину до вступу. Знання дає глибокі. Ми дуже задоволені і рекомендуємо всім.