Репетитор - Київ - обирайте кращих викладачів на сайті Букі - сторінка 230

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
200 грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »
200 грн/год
200 грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »
150 грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »
200 грн/год
200 грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »
250 грн/год
250 грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »
Знайдено 6875 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Валерія Лазоренко про репетитора Ольга Х.

Ви запитаєте, чи задоволена я роботою викладача? Я відповім : "Так, так, так і ще раз так!" Неймовірно приємна особа, здатна виховати у вас любов до французької мови навіть якщо ви сильно пручаєтесь. Я прийшла до Ольги з неймовірно низьким рівнем знань французької (я так думаю), але ця дівчина змусила мене повірити у себе і прикладала максимум своїх зусиль, щоб чогось мене навчити. І так, вона навчила! Наразі я не боюсь ні читати, ні писати (так, проблеми з говорінням є, але все вирішується!). І пам'ятайте, що вчитися ніколи не пізно, а Ольга залюбки вам у цьому допоможе!

Тетяна про репетитора Валерія Т.

Гарний вчитель німецької мови для початківців в будь-якому віці. Уважна до деталей та орієнтована на результат. Рекомендую!

Євген про репетитора Альона Л.

Чудовий репетитор, пунктуальна, всі заняття завжди в призначений час, співпрацею залишився задоволений.

Ангеліна про репетитора Людмила Б.

Репетитор сподобалась. Має високий рівень знань та досвід роботи. Результатами дуже задоволена. Рекомендую.

Ольга про репетитора Діана В.

Діана дуже хороший репетитор. Задоволені. На жаль більше не займаємось, так як не співпадають графіки. Але репетитора та сайт Букі буду рекомендувати друзям та знайомим.

Юлія про репетитора Тетяна П.

Дуже задоволена репетитором, приємна в спілкуванні, доступно і зрозуміло пояснює предмет. Після занять з Тетяною у моєї дочки помітно покращилися оцінки з математики. Рекомендую, дуже хороший педагог, оцінюю роботу Тетяни по самому вищому балу.

Артем про репетитора Марія Д.

Репетитор знайшов контакт з учнем, тому заняття проходять цікаво, ефективно. Марія має достатній багаж знань і може зацікавити своїм предметом будь-кого)

Svetlana про репетитора Оксана П.

Дуже задоволені викладачем! Прекрасно пояснює всі питання, знання граматики російської мови покращили значно, як і хотіли!

Софія про репетитора Вікторія І.

Вікторія - професіонал своєї справи. Я дуже рада, що потрапила саме до неї. Я впевнена, що з нею я підготуюсь до своїх екзаменів на всі 200)

Дмитро про репетитора Валерій П.

Займався з Валерієм близько року. Викладач добре знає свою справу,уроки були досить насичені, чітко ставились завдання і за короткий час вдавалось засвоїти багато матеріалу. Має особливий підхід до людини. Пояснює складні теми простими словами та наводить приклади з легким розумінням. Цікава методика викладання і як результат швидке засвоєння матеріалу. Результатом навчання задоволений!