Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Oльгa Щ. id:81236

Oльгa Щ.

300 грн/год

Oльгa Щ.

«Досвічений, терплячий репетитор із англійської мови, математики (школа, вуз), логіки, інформатики. Рекомендована тривалість заняття - 1.5 години.»

Предмети

Англійська мова

Математика

Інформатика

Вища математика

Дискретна математика

Теорія ймовірностей

Логіка

Комп'ютерна грамотність

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Математика дисциплінує та розвиває мислення. Для школярів пропоную підготовку НУШ, Росток, ДПА/ЗНО/ЄДЕ, підвищити успішність. Як приватний репетитор маю досвід навчання дітей 8-14 років. Терпляче перебираю способи роз"яснити матеріал дитині. Вхідна вимога для початку занять з дітьми від 9 років - знати таблицю множення. Під час он-лайн занять з математики використовую Zoom, Google-диск та спеціалізовані засоби для візуально приємного написання цифр та формул.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Я - професійний ІТ-фахівець із педагогічним досвідом. Тому розумію різницю потреб дітей, майбутніх ІТ-фахівців, людей різних професій та вікових категорій. Маю напрацювання в цьому напрямку та можу скласти індивідуальну навчальну програму, навчити використовувати таблиці істинності, алгебру висловлювань, булеву алгебру тощо, програми із захисту інформації (для особистого та корпоративного використання), офісні пакети (типу MS Office), мову SQL. Онлайн-заняття: Zoom, Google-диск, Team Viewer.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Для Вашої англійської пропоную свій досвід репетиторства та знання мови на рівні С1 (EF SET). Під час он-лайн занять з Англійської використовую Zoom, Google-диск, аудіо- та відео-матеріали.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Логіка - це наука про порядок у голові. За освітою я інженер-математик. Тому Логіку вивчала як на рівні загальних понять, які необхідні юристам, економістам, так і на рівні ІТ-фахівців та математиків. На практиці застосовувала системні поняття, логічні правила як фахівець із захисту інформації, технічний письменник, бізнес-аналітик, викладач профільних ІТ-дисциплін. Досвід викладання Логіки як дорослим, так і дітям. I don't pass exams instead of You.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Пропоную індивідуальні та групові заняття. Як ІТ-фахівець розробляла та проводила навчальні програми курсів підвищення кваліфікації. Маю досвід допомоги та навчання роботі з гаджетами, із засобами для дистанційної роботи, офісними пакетами, інтернет-платежами, елетронними сервісами тощо як приватним особам (дорослим людям), так і приватним підприємцям та самозайнятим громадянам.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Для школярів, студентів та дорослих.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

За освітою я інженер-математик. Здобуті знання постійно використовувала під час викладання у вузі дисциплін із напрямків "Захист інформації" та "Інформаційні технології", а також під час роботи в ІТ-компанії в галузі захисту інформації. Під час он-лайн занять використовую Zoom, Google-диск та спеціалізовані засоби для візуально приємного написання цифр та формул. I can help with Higher Mathematics, but I don't pass exams instead of You and I don't teach in two weeks full university discipline.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Дискретна математика є сукупністю дисциплін, похідною від Логіки та спеціальних розділів математики, інформатики, кібернетики. За фахом я інженер-математик із досвідом застосування набутих знань на практиці та у викладанні. Під час он-лайн занять використовую Zoom, Google-диск, спеціалізовані засоби для візуально приємного написання цифр та формул. I can help with Discrete mathematics, but I don't pass exams instead of You and I don't teach in two weeks full university discipline.

Місця занять

В учня:

Київ:

Оболонський

Почайна (Петрівка)

Подільський

Виноградар, Вітряні гори, Куренівка

Солом'янський

Батиєва гора, Залізничний масив, Караваєві дачі, Солом'янка, Чоколівка

Печерський

Арсенальна, Дружби народів, Звіринець, Кловська, Липки, Майдан Незалежності, Новопечерські липки, Палац спорту, Печерськ, Хрещатик, Царське село, Чорна гора

Святошинський

Академмістечко, Біличі, Житомирська, Петропавлівська Борщагівка, Святошино

Шевченківський

Берестейська, Дорогожичі, Залізничний Вокзал, Золоті Ворота, КПІ (Політехнічний інститут), Льва Толстого, Нивки, Сирець, Старий Київ, Театральна, Університет, Шулявка
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Як інженер-математик за освітою, професійний ІТ-фахівець, викладач, репетитор маю великий досвід роботи за фахом з офісними працівниками, студентами та дітьми (від 8 років). Маю успішний досвід приватних уроків (приблизно 4 роки) з англійської мови, математики (алгебра, геометрія, дискретна математика, теорія ймовірностей, математичний аналіз, лінійна алгебра та аналітична геометрія, олімпіадна математика для дітей середнього шкільного віку), логіки (діти та дорослі), інформатики, комп'ютерної грамотності (користування гаджетами, офісними пакетами тощо). Розробляла та проводила курси підвищення кваліфікації під час впровадження технічних рішень як ІТ-фахівець, складала навчальні програми та проводила спеціалізовані курси для студентів у ВНЗ, для курсів підвищення кваліфікації.

Освіта:

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ), спеціаліст, 2005

Вік:

36-45

Досвід:

більше 10 років

відгуки

12 відгуків про Oльгa Щ.

5/5

5+

5

5

6

4+

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Марія

5

18.02.2022

Математика, 7-9-й класи

5

Дочка з задоволенням займається з Ольгою. Подобається, що не просто йдемо по програмі, а знаходимо білі плями в знаннях и їх заповнюємо.

Ірина

5

17.01.2022

Дискретна математика, Університетські курси

5

Син займається з Ольгою певний період. Навчаючись у Вузі, спершу важко було розібратись з дискретною математикою й матаналізом.У співпраці з репетитором вдалось впоратись з заліками. Плануємо працювати, надолужувати власні прогалини з метематики, освоювати нові дисципліни.А репетитор, у свою чергу, робить все можливе для комфортного навчання. Гнучкий графік, відповідальність, добросовісність- такі якості можна відмітити за Ольгою. І велике терпіння! Дякуємо!

Лисенко Наталія

5

25.11.2021

Дискретна математика, Університетські курси

5

Студентка 1 курсу факультету Прикладної математики, завдяки пані Ользі, зрозуміла ази дискретної математики, яка була на початку темніша всякого лісу:) Чудовий викладач та ідеальний для гнучкого графіку!

Ілля

5

22.11.2021

Дискретна математика, Університетські курси

5

Чудовий викладач, допоміг підтягнути два предмети: математичний аналіз та дискретну математику. Сподобався гнучкий графік та оптимальні ціни. Заняття проходять легко та швидко, матеріал викладає доступно та зрозуміло, дуже вдячний за допомогу. Завдяки регулярним заняттям зміг підтягнути безнадійне становище з дискретної математики та мат. аналізу, на майбутнє планую займатися ще й лінійною алгеброю та аналітичною геометрією.

Андрій

5

14.12.2021

Вища математика, Університетські курси

5

З репетитором розбирали англомовний матеріал з лінійної алгебри та трохи з аналітичної геометрії. Репетитор відповіла на мої запитання, допомогла розібратися в предметі. Студент 1 курсу. Спасибі.

Тетяна

5+

14.12.2021

Англійська мова, Молодші класи 1-4, Підготовка до ДПА (4 клас)

5+

Чудовий репетитор з англійської мови. Займається з дівчинкою 2 класу. Дитина займається із задоволенням.

Яна

5

12.10.2021

Математика, Молодші класи 1-4

5

Нам дуже подобається репетитор.

Юлія

5+

30.09.2021

Логіка, Університетські курси

5+

Дітям все подобається! А це головне. Намагається, готується до кожного уроку

Олександра

5+

15.12.2021

Математика, Логіка, Спеціалізовані курси

5+

Працюю у підсумку сфері тестувальником. З викладачем займаюся логікою традиційною та математичною. Подобається, що програма навчання складається індивідуально репетитором та матеріал викладається послідовно. Також для самостійного вивчення та практики даються домашні завдання, які потім разом розбираємо. Є можливість підібрати зручний графік. Рекомендую!

Нана

5+

18.10.2021

Комп'ютерна грамотність, Репетитор для початківців

5+

Ольга чудовий репетитор компьютерної грамотності!

Тетяна

4+

17.02.2022

Математика, 7-9-й класи

4+

Рекомендую репетитора для старших учнів та студентів.

Ольга

5+

18.10.2021

Інформатика, Комп'ютерна грамотність, Репетитор для дітей

5+

Ольга дуже гарний викладач з комп'ютерної грамотності!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки