Репетитори польської мови - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 36

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
150 грн/год

5

5

150 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
200 грн/год
500 грн/год
500 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
400 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
400 грн/год

5

5

400 грн/год
100 грн/год
250 грн/год
250 грн/год
250 грн/год
250 грн/год
Знайдено 1063 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Дар'я про репетитора Олександра М.

Олександра дуже гарний викладач. Порозмовляти можна на будь-які теми. Те що раніше здавалося супер тяжким, Олександра пояснила і тепер все зрозуміло.

Ольга про репетитора Регіна К.

Реґіна чудова викладачка, добре знає матеріал і подає його поступово. Я вчу польську з нуля і для мене важливо не перенавантажувати себе великою кількістю інформації. Крім того, Реґіна має гарне почуття гумору, тому наші заняття завжди проходять весело.

Денис про репетитора Христина К.

Христина Василівна одразу сподобалась сину, вони знайшли спільну мову. Владиславу подобались заняття з англійської мови, він їх чекав з нетерпінням. Хоча наразі не працюємо з репетитором, але результатами задоволені. Дякуємо компанії за надані послуги.

Денис про репетитора Аліна Л.

Дякую компанії за допомогу. Вдалося досягти поставленого рівня знань та дізнатися багато корисної інформації. Рекомендую.

Олена про репетитора Єлизавета П.

Дитина задоволена уроками з репетитором. Багато самих різних завдань, все цікаво. Плануємо після карантину продовжувати навчання.

Юлія про репетитора Валентина П.

Репетитор знайшов підхід до нашої дитини. Є зацікавленість предметом, тому і відповідні результати. Радимо іншим учням Валентину.

Рєгіна про репетитора Наталія Г.

Чудовий репетитор та приємна людина. Вдалося покращити знання та досягти поставленої мети. Рекомендую.

Лідія про репетитора Ірина Х.

Дуже задоволені роботою репетитора. Досягли рівня А2 з польської мови. Заняття проходили в невимушеній атмосфері. Ірина Валентинівна готувала цікаві змістовні завдання та гарно пояснювала матеріал Компанія працює швидко і ефективно.

Людмила про репетитора Людмила Ю.

Мені подобається як працює репетитор Южакова Людмила. Погано нічого сказати не можу, тільки хороше. Працюємо ми не так багато, але хотілось щоб викладач використовував на уроках більше додаткової літератури.

Наталя про репетитора Ілона Ш.

Ілона - гарна людина і прекрасний викладач. Заняття проходять легко, матеріал подається у доступній формі. Співпраця справді плідна.