Репетитори з вищої математики - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 6

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
350 грн/год
350 грн/год
200 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
300 грн/год
600 грн/год
120 грн/год
500 грн/год
300 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
150 грн/год
200 грн/год
200 грн/год
200 грн/год
Знайдено 163 анкет викладачів
1...56

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Світлана про репетитора Мар'яна В.

Мар'яна дуже гарний викладач. Ми провели незначну кількість занять, бо в неї був щільний графік. Проте вона проявила свій високий професійний рівень. Рекомендую її іншим студентам та школярам.

Сергій про репетитора Софія Б.

Надзвичайно кваліфікований репетитор! Швидко знайла підхід до мене, дуже цікаві матеріали та гарно їх пояснює. Відповідальний викладач, раджу.

Наталія про репетитора Іван Ж.

З Іваном Сергійовичем провели всього декілька занять, потрібна була допомога у роз"ясненні певного матеріалу. Консультація була надана - у повному обсязі.

Ірина про репетитора Ксенія Х.

Ксенія Євгенівна - професіонал своєї справи і хороша жінка. Доступно і просто пояснює матеріал. Усе сподобалося.

Анастасія про репетитора Григорій П.

Григорій Олексійович - відповідальний та розумний репетитор. Результатами дуже задоволені. Вдалося досягнути поставленої мети. Дякую Вашій компанії за допомогу.

Юлія про репетитора Микола М.

Син займався з Миколою Федоровичем математикою в минулому році, готувався для вступу до вузу. Заняття були цікаві та насичені, Микола Федорович все дуже доступно пояснює, контролює виконання завдань. Репетитором дуже задоволені, зараз під час карантину син займається за програмою вищої математики. Рекомендуємо заняття з Миколою Федоровичем.

Світлана про репетитора Олександр Я.

Олександр Іванович - чудовий репетитор! Потрібна була допомога по шкільній програмі з математики. Викладач легко та швидко знайшов підхід до дитини. Заняття проходили цікаво та змістовно. Вдалося наздогнати шкільну програму, заповнити пробіли в знаннях та досягти поставленої мети. Рекомендую. Дякую Вашій компанії за висококваліфікованого спеціаліста.

Ольга про репетитора Олег Т.

Моя донька займалась вищою математикою з Олегом Леонідовичем. У репетитора своя методика подачі матеріалу, загалом усе добре.

Віктор про репетитора Микола М.

Репетитор допоміг з вищою математикою. Результатом задоволений. Рекомендую як професійного репетитора.

Оля про репетитора Тетяна І.

Я звернулася до Тетяни з нестандартним проханням. У мене залишалося 5-6 днів, щоб підготуватися до іспиту з вищої математики. Я не думала, що зможу подужати приблизно половину програми за 5 днів. Але ні, з цим репетитором і вашим бажанням можливо все! За ці дні ми встигли наздогнати все,що було незрозуміло і пропущено. Іспит 37/40. Вважаю,що це хороший результат! Дякую за такий підхід і професіоналізм!