Анна А.
Маю більш, ніж 10 - річний успішний досвід роботи зі школярами та дорослими. Основним в навчанні вважаю отримання прикладних знань та навичок.
Маю більш, ніж 10 - річний успішний досвід роботи зі школярами та дорослими. Основним в навчанні вважаю отримання прикладних знань та навичок.
Деталі про досвід викладання:
Метод асоціацій
Прикладна математика
Перенесення завдань в іншу площину
Візуалізація
Деталі про досвід викладання:
Speaking - СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ ЗАПОРУКА УСПІХУ
Vocabulary - НОВІ СЛОВА ГРАЮЧИ (КАРТКИ)
Grammar. English in use - ГРАМАТИКА В ДІАЛОГАХ І ТАБЛИЦЯХ
Reading - ЦІКАВЕ ЧИТАННЯ
Listening - СПРИЙНЯТТЯ НА СЛУХ ТА ПЕРЕКАЗ
Деталі про досвід викладання:
Шкільна програма
Відеомонтаж
Створення сайтів
Основи програмування
Деталі про досвід викладання:
Охоплюю ті галузі електротехніки, що стоються радіочастотної техніки, телекомунікацій, обробки сигналів, тощо. Також допоможу розібратися в дисциплінах пов'язаних з будовою і функціонуванням пристроїв прийому та відтворення інформації (радіо, телевізор, тощо).
Деталі про досвід викладання:
Починаючи зі шкільного віку я спочатку навчалася в школі при телебаченні, а потім працювала на телестудії, як журналіст. Частенько доводилося монтувати самій використовуючи професійцні програми, так я і здобула навички. Зараз монтую, то в Sony Vegas, то в Adobe Premiere Pro, хоча раніше користувалася і Final Cut Pro. Маю власний канал. Допоможу розібратися з функціями програм та навчити гармонійній побудові відеоряду, зміні черговості планів, тощо.
Знаю як навчатися та навчати інших з власного досвіду. Маю дві вищих освіти і здобуваю рівень PhD (кандидата наук).
Навчаю не лише англійської, а й математики, інформатики та інших профільних дисциплін пов'язаних зі сферою електроніки й телекомунікацій. Також, можу навчити відеомонтажу.
Отже, якщо вас цікавить англійська, то я як людина, яка спілкується 5 мовами (на різному рівні), та вчить ще 5 інших, точно знайду ту методику, яка підходить саме вам, бо сама перепробувала чимало. Взагалі вивчення мов, для мене це пригода, цікава і незабутня. Я впевнена, що зможу допомогти вам без зайвого стресу опанувати мову.
В математиці та інших дисциплінах технічного чи природничого характеру, я віддаю перевагу методу асоціацій, перенесення завдань в іншу площину та візуалізації.
Я знаю, що головне для вас це результат, тому завжди пишаюся своїми учнями, які досягають поставлених задач, розуміючи, а не запам'ятовуючи правила, формули та ін.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором