Репетитор правознавства, румунської мови – Каріна Гостюк

Гостюк Каріна

Місто:

Чернівці

Предмети:

Правознавство, Румунська мова

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національна академія прокуратури України (2015)

Ступінь:

магістр

Індивідуальні заняття через Skype. Забезпечення посібниками та всіма необхідними матеріалами. Вивчення румунської з початкового рівня. Підготовка до складання присяги для отримання громадянства Румунії. Розмовна румунська. Спеціалізовані курси. Переклад.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Румунська мова. Оцінка: 4+

Заняттями з репетитором Гостюк Кариною я залишилась задоволеною. Вона гарно говорить румунською мовою, завжди сумлінно готується до уроків, пропонує для відпрацювання різні мовленнєві ситуації. З нею цікаво вчити румунську, а знання, які вона дає, корисні та актуальні.

Марина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Румунська мова. Оцінка: 5

Хороший викладач. Жодних претензій. Добре володіє румунською мовою, хороша, чітка вимова. Багато чому мене навчила, рівень знань підвищився. Матеріал пояснювала у доступній для мене формі.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Румунська мова. Оцінка: 4+

Гостюк Каріна добросовісний викладач, готувалась до занять відповідально, гарно володіє румунською мовою. Заняття проходили на достатньому рівні. Дякуємо за вибраного репетитора.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі